COLLIERS INTERNATIONAL zdobywcą dwóch tytułów na branżowej gali CEE Quality Awards 2010

Wczoraj wieczorem odbyła się 7. Gala CEE Quality Awards, podczas której zespół Colliers International w Europie Środkowo-Wschodniej otrzymał dwie nagrody za ponadprzeciętne wyniki w całym roku 2009. Nagrody dotyczą dwóch kategorii: inwestycji kapitałowych oraz powierzchni przemysłowych i magazynowych.  Uroczysta kolacja, podczas której przyznano nagrody, odbyła się na Warszawskim Zamku Królewskim.

Colliers International w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) obejmuje Czechy, Węgry, Polskę, Rumunię, Słowację oraz Ukrainę. Zgodnie z danymi rynkowymi transakcje zawarte w roku 2009 przez biura firmy działające w tej części Europy objęły ponad 470 milionów EUR w dziale doradztwa inwestycyjnego oraz ponad 65 tys. mkw w dziale powierzchni przesyłowych i magazynowych.

Powyższe wyniki plasują Colliers International CEE na pierwszym miejscu w regionie pod względem udziału w wyżej wymienionych obszarach rynku nieruchomości komercyjnych. W 2009 r. całkowity udział Colliers International CEE wyniósł 37% na rynku inwestycyjnym oraz 46% na rynku powierzchni przemysłowo-magazynowych, biorąc pod uwagę transakcje zawarte z udziałem agencji nieruchomości.

„To wspaniały rozdział w historii Colliers International w regonie Europy Środkowo-Wschodniej. Jestem dumny, że przeszliśmy przez tak wymagający rok 2009 z tak doskonałymi wynikami rynkowymi.” – mówi Hadley Dean, Partner Zarządzający Colliers International CEE – “Jesteśmy wdzięczni naszym klientom i partnerom za ich lojalności i zaufanie, którym nas obdarzyli na przestrzeni ostatnich 15 lat. To zaszczyt mieć swój udział w ich sukcesach rynkowych.”

Gala, którą zorganizowało CEE Insight Forum przy współpracy z Financial Times, przyciągnęła ponad 500 gości z 30 krajów. Odbyła się na warszawskim Zamku Królewskim w Arkadach Kubickiego. Nagrody przyznano liderom branży nieruchomości: najlepszym projektom i firmom oraz profesjonaliście roku. W siódmej już edycji tego wydarzenia wzięły udział osoby i firmy działające aktywnie na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Każdej wiosny właściciele i kadra zarządzająca wiodących firm z sektora nieruchomości spotykają się w Warszawie, aby uczcić najważniejsze osiągnięcia branży w minionym roku i wymienić się uwagami i spostrzeżeniami. W ramach tego pierwszoligowego wydarzenia mają oni niepowtarzalną szansę na nawiązanie ciekawych znajomości, a także na doświadczenie wyjątkowej atmosfery wieczoru i gościnności gospodarzy.

Colliers International

 

{jcomments on}