Deante urządza z FoorniFEST 2016

Polski rynek projektowania wnętrz ciągle się rozwija – osoby pragnące odświeżyć lub całkowicie odmienić wnętrza, coraz częściej powierzają to zadanie profesjonalistom. Właśnie dlatego powstał konkurs FoorniFEST, dzięki któremu projektanci i biura architektoniczne mogą się pochwalić swoimi najlepszymi realizacjami. Tegorocznej edycji patronuje polska firma Deante – fundator nagrody specjalnej w kategorii „kuchnia”.

FoorniFEST Wnętrza Mieszkalne to największy konkurs skierowany do polskich architektów wnętrz. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba zeszłorocznych zgłoszeń – w 2015 r. wpłynęły aż 494 realizacje. Piąta edycja trwa do 30 grudnia 2016 r. i obejmuje kategorie: kuchnia, salon, sypialnia, pokój dziecka i łazienka, do których można zgłaszać zrealizowane projekty. Na zwycięzców czeka wysokiej jakości sprzęt: sześć ekspresów ciśnieniowych Siemens i sześć inteligentnych notatników Bamboo. Dodatkowo, w kategorii „kuchnia” można wygrać najnowszy czytnik e-booków Kindle Paperwhite 3 2015, ufundowany przez Deante – producenta wyposażenia kuchni i łazienek. Zgłoszenia prezentujące kuchnie należy składać do 29 kwietnia.

Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć profil w serwisie foorni.pl, a następnie zgłosić co najmniej cztery zdjęcia wnętrza zaaranżowanego w 2015 lub 2016 roku. Zgłoszenia mogą stanowić tylko sfotografowane, zrealizowane i istniejące pomieszczenia. Wszystkie informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie foorni.pl, poświęconej najnowszym trendom. W serwisie będą się sukcesywnie ukazywać inspirujące aranżacje, ciekawe produkty i materiały poradnikowe firmy Deante.

Prace do poszczególnych kategorii można zgłaszać w poniższych terminach:

KUCHNIA – od 1 marca do 29 kwietnia
SALON – od 16 maja do 31 czerwca
SYPIALNIA – od 18 lipca do 31 sierpnia
POKÓJ DZIECKA – od 19 września do 31 października
ŁAZIENKA – od 14 listopada do 30 grudnia


Deante to polska marka, która od ponad 25 lat z powodzeniem funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Grupa Deante posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)