Den Braven Budowlaną Firmą Roku 2013!

XI edycja prestiżowego konkursu na Budowlaną Firmę Roku, organizowanego rok rocznie przez redakcję magazynu Builder, dobiegła końca. Wśród tegorocznych laureatów nie zabrakło firmy Den Braven, która została wyróżniona tytułem Budowlanej Firmy Roku w kategorii Producent Materiałów Budowlanych. Nagrody zostały wręczone podczas finałowej Gali Buildera w Warszawie.

Każdego roku redakcja branżowego pisma Builder przyznaje szereg prestiżowych wyróżnień przed-stawicielom najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw z sektora budowlanego. Celem tej inicjatywy jest wyłonienie najlepszych firm obecnych na polskim rynku budowlanym, które niezmiennie spełniają ściśle wytyczone normy, upowszechniając  dobre praktyki biznesu i  gwarantując tym samym najwyższej jakości produkty i usługi. Każda edycja wyłania najlepszych producentów, wykonawców i deweloperów, którzy otrzymują tytuł „Budowlanej Firmy Roku”, odznaczenia „Laury Buildera” oraz statuetki „Polski Herkules”.

Podczas tegorocznej Gali Buildera, która odbyła się 12 lutego 2014 roku w warszawskim hotelu Polo-nia Palace, już po raz 11. nagrodzono firmy, które często, mimo niesprzyjającej sytuacji rynkowej, dynamicznie się rozwijają i odnotowują  na swoim koncie liczne sukcesy.  W gronie tegorocznych zwycięzców znalazła się również obecna rynku od 1974 roku firma Den Braven – jeden z liderów w branży chemii budowlanej,
a zwłaszcza w  segmencie  pian, uszczelniaczy i klejów. Firma nagrodzona została tytułem Budowlanej Firmy Roku 2013 w kategorii Producent Materiałów Budowlanych. Niewątpliwie nagrodę tą można traktować jako efekt uznania dla produktów Den Braven, które znalazły szerokie zastosowanie przy realizacji licznych projektów budowlanych i inwestycyjnych. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Dyrektor ds. rynku profe-sjonalnego Pan Władysław Jakubowski. Podczas gali firmę reprezentował również Pan Piotr Biernacki – Regionalny Konsultant ds. obsługi sieci DIY.

W tym roku firma Den Braven obchodzi 40-lecie istnienia, dlatego tym bardziej cieszy nasz fakt, że właśnie teraz nasze działania zostały docenione. Tytuł Budowlanej Firmy Roku 2013 to dla nas bardzo cenne wyróżnienie, zwłaszcza momencie, gdy sytuacja rynkowa nie sprzyja spektakularnym sukcesom, tak jak miało to miejsce w ubiegłym roku. To dowód na to, że przyjęta przez nas strategia działania, wysokiej jakości produkty oraz właściwe podejście do klienta stanowią klucz do sukcesu. Szczególnie dumni jesteśmy z wprowadzenia wysokiej jakości kleju Mamut i innowacyjnych aromatyzowanych silikonów Aromasil. Otrzymane wyróżnienie nie tylko potwierdza wysoką pozycję, jaką nasza firma zajmuje w branży budowlanej, ale stanowi też nowe źródło motywacji, aby w przyszłym roku osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim naszym klientom, dystrybutorom i partnerom na rynku. Jakość i precyzja niezmiennie pozostaną naszymi priorytetami na dalszej drodze do sukcesu – mówi Władysław Jakubowski, Dyrektor ds. rynku profesjonalnego.

www.denbraven.plPoczątki firmy Den Braven Sealants sięgają 1974 roku, i miejscowości Oosterhout w Holandii. Den Braven East Sp. z o.o. w Polsce, z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania została założona w 1991 roku jako wschodnioeuropejski oddział Grupy Den Braven. Holding Den Braven Sealants jest liderem technologii uszczelnień w Europie, a marka Zwaluw (Jaskółka z j. holenderskiego) jest rozpoznawalna na całym świecie. Terenem działania Den Braven East jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan i Kazachstan). Od 2000 r. dysponuje również oddziałem w Moskwie. Den Braven East oferuje szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: silikony, piany poliuretanowe, masy uszczelniające, takie jak akryle, kauczuki i butyleny, kleje montażowe, kleje do drewna i paneli, poliuretany,  MS – polimery, kity, fugi, szpachlówki, grunty, impregnaty do drewna, plastyfikatory, środki czyszczące, taśmy dekarskie, taśmy uszczelniające, hydroizolacje, akcesoria do pian poliuretanowych, pistolety ręczne oraz pneumatyczne i akumulatorowe do silikonów, narzędzia. Dzięki uznanej jakości produkty Den Braven znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. Den Braven dysponuje magazynami o powierzchni ponad 5000 miejsc paletowych. Produkty firmy dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Den Braven East
więcej informacji – PRESS BOX{jcomments on}