Dolcan ujawni hit na rynku mieszkaniowym

Już na najbliższych targach deweloperskich w Hali Expo, które odbędą się 4 i 5 września, Dolcan ujawni szczegóły swojej najnowszej inwestycji. Deweloper wprowadza do oferty zupełnie nowe rozwiązanie, które według ekspertów ma szansę stać się hitem na rynku mieszkaniowym. Propozycja stanowić będzie odpowiedz na zapotrzebowanie konsumentów po kryzysie finansowym.

Wprowadzamy do swojej oferty cztery inwestycje o zupełnie innym charakterze niż te, z którymi klienci spotykali się do tej pory. Skupiliśmy się na zaspokojeniu najważniejszych potrzeb lokatorów – zapewniamy oszczędności finansowe, samodzielne gospodarowanie kosztami i maksymalny komfort mieszkania. Pierwszą inwestycję, która charakteryzuje się tymi cechami, przedstawimy już w najbliższy weekend – zapowiada Alicja Dolińska, Dyrektor Działu Marketingu i Reklamy w firmie Dolcan.

Więcej informacji na temat tego, jak można mieszkać wygodnie, nie płacąc czynszu, będzie można uzyskać również za pośrednictwem strony http://dolcan.com.pl/ .


Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.
Obecnie firma realizuje wiele nowych inwestycji, w tym mający liczyć ponad 1000 mieszkań kompleks Aleja Krakowska, a także kolejne etapy bieżących projektów m. in. Osiedla Zacisze, Magenta czy też Tęczowego.

 

Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX)
{jcomments on}