Dolcan zaprasza na dzień otwarty na osiedlu Grabskiego w Lublinie

Dolcan organizuje Dzień Otwarty na terenie swojej lubelskiej inwestycji – Osiedlu Grabskiego. Już w sobotę, 8 stycznia, w godzinach 10-16, przy ul. Grabskiego 25d, będzie można obejrzeć wymarzone mieszkanie oraz otrzymać wiele przydatnych informacji od handlowców i ekspertów firmy.

Deweloper przygotował również zestaw atrakcyjnych promocji dla odwiedzających.

Dni Otwarte są idealną okazją do przedstawienia zainteresowanym osobom naszej lubelskiej inwestycji. Na dzień otwarty oraz z okazji jubileuszu 20-lecia firmy, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych promocji dla naszych Klientów – mówi Renata Wrona, Kierownik Działu Marketingu i PR Dolcan. – Dodatkowo umożliwiamy konsultacje ze specjalistami, którzy chętnie doradzą w sprawie kredytów – dodaje.

Osiedle Grabskiego w Lublinie to zespół mieszkaniowy o funkcjonalnym rozmieszczeniu, położony w sąsiedztwie Galerii Lubelskiej. Wszystkie budynki posiadają windy, garaże podziemne, a cała inwestycja charakteryzuje się infrastrukturą dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znajduje się tu również przestrzenne patio, oddzielająca okoliczne budynki zieleń, oraz prywatne przestrzenie – ogródki, balkony i tarasy.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz inwestycji znajduje się na stronie www.dolcan.pl .

 


Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.
Obecnie firma realizuje wiele nowych inwestycji, w tym mający liczyć ponad 1000 mieszkań kompleks Aleja Krakowska, a także kolejne etapy bieżących projektów m. in. Osiedla Zacisze, Magenta czy też Tęczowego.

Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX)
{jcomments on}