Doppio najoszczędniejszy z natrysków!

Do bogatej już kolekcji urządzeń oszczędzających wodę firmy FERRO, należących do linii VerdeLine, w której znajdziemy między innymi baterie zlewozmywakowe, umywalkowe, wannowe oraz oszczędnościowe natryski, dołączył ostatnio wielofunkcyjny przesuwny natrysk Doppio.

Urządzenie, dzięki swej unikatowej konstrukcji, gwarantuje 50% oszczędność zużycia wody – przez rączkę prysznicową przepływa bowiem jedynie 6,2 l wody na minutę, podczas gdy tradycyjny prysznic zużywa jej nawet 12 l w ciągu minuty. Jest to możliwe ze względu na silne dotlenienie wody – przez otwór w rączce zasysane jest powietrze, które miesza się z wodą ograniczając jej zużycie i zwiększając komfort użytkowania. Dodatkowo, w bardzo łatwy sposób możemy usunąć z rączki osad wapienny – wystarczy potrzeć sitko rączki natrysku palcem. Dla użytkowników poszukujących jeszcze większych oszczędności mamy dobrą informację – rączka natrysku Doppio posiada funkcję ECO. Po jej włączeniu ograniczony zostaje wypływ wody aż do 1,5 l na minutę!

Trzy funkcje natrysku, użyteczna mydelniczka oraz klasyczny design sprawiają, iż Doppio ucieszy z pewnością miłośników ekologii i praktycznych rozwiązań. Ten atrakcyjny natrysk doskonale zaprezentuje się zarówno w nowoczesnych minimalistycznych łazienkach, jak również w łazienkach urządzonych bardziej klasycznie.

Natrysk przesuwny 3-funkcyjny z funkcją ECO

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX{jcomments on}