Drużyna strzela bramki, a Ty – zdjęcia! Kibicuj Orłom z firmą WIŚNIOWSKI

Reprezentacja Polski wkracza w EURO z pewnością siebie podbudowaną pierwszym sukcesem. Po wygranej z Irlandią Północną naszą drużynę czeka rozgrywka z Niemcami, którą z zapartym tchem obserwować będziemy już w czwartek 16 czerwca. Oficjalny partner reprezentacji, firma WIŚNIOWSKI, nie przestaje zagrzewać drużyny do walki, a jej fanów – do kibicowania!

Mecz z aktualnymi mistrzami świata na pewno nie będzie należał do łatwych, ale ostatnie zwycięstwo nad Niemcami w rozgrywce eliminacyjnej do EURO z pewnością rozochociło nasze oczekiwania. Biało-Czerwoni w dalszym ciągu będą potrzebować naszego wsparcia! W końcu przed nami walka o wyjście z grupy.

Dlatego też, z myślą o Kibicach firma WIŚNIOWSKI uruchomiła na swojej stronie internetowej  Strefę Kibica. Jest to specjalne miejsce, w którym znajdują się aktualności związane z rozgrywkami, sylwetki naszych piłkarskich rywali oraz atrakcyjny Kalendarz Kibica do pobrania w formacie PDF, aby każdy mógł być na bieżąco z tym, co będzie się działo podczas EURO 2016.

Z myślą o wszystkich fanach reprezentacji powstał konkurs internetowy. Niezależnie od tego czy oglądasz mecz w domu, w barze czy na stadionie, wystarczy zrobić sobie zdjęcie upamiętniające sportowe emocje, aby ustrzelić atrakcyjne nagrody. Pokaż, jak kibicujesz, zaproś do wspólnej zabawy rodzinę i znajomych, i zgarnij atrakcyjne Gadżety Reprezentacji z autografami piłkarzy. Szczegóły konkursu znajdują się na fanpage’u marki na Facebooku oraz w Strefie Kibica . Kibicujmy naszym Orłom razem z firmą WIŚNIOWSKI!

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl