Drzwi Claudia z systemem blueCompact nagrodzone za innowacyjność

Drzwi z najnowszej Kolekcji Filmowej firmy CAL, wyposażone w system elektronicznego klucza blueCompact, zostały nagrodzone w konkursie Ekskluzywna Stolarka VIP.

Kolekcja Filmowa obejmuje dwanaście modeli drzwi drewnianych nazwanych imionami znanych aktorek. Zastosowano w nich zestawy szybowe step ze szkłem fazowanym, hartowanym i drukowanym ceramicznie. Drzwi te spełniają normy dla domów energooszczędnych (Ud = 0,9m2K) oraz skutecznie chronią przed hałasem (Rw = 34 dB). 3-punktowy zamek listwowy Winkhaus oraz tzw. „wręg francuski” zapewniają klasę bezpieczeństwa RC2. Nowością jest oryginalny System Ciepłego Montażu CAL na bazie opatentowanej Termicznej Osłony Podproża (TOP®), uzupełniony o taśmy rozprężne ISO Bloco One.

Drzwi Claudia wyposażono w system elektronicznych wkładek i kluczy blueCompact zarządzany smartfonem. To innowacyjne rozwiązanie firmy Winkhaus umożliwia nadawanie uprawnień użytkownikom, wgląd w historię wejść oraz proste i szybkie usunięcie klucza z systemu w przypadku jego zagubienia. Jeśli dokonywano prób użycia zgubionego klucza po jego usunięciu z systemu, zostanie to odnotowane w rejestrze wejść.

Kolekcja Filmowa drzwi drewnianych CAL została laureatem tegorocznej edycji konkursu Ekskluzywna Stolarka VIP.


1. Drzwi Claudia z Kolekcji Filmowej CAL, wyposażone w system blueCompact, zostały nagrodzone w konkursie Ekskluzywna Stolarka VIP


2. Kolekcja Filmowa to 12 modeli drzwi drewnianych o subtelnym, kobiecym stylu – na wizualizacji drzwi Marilyn

Winkhaus Polska Beteiligungs (PRESS BOX)
www.winkhaus.pl