Działka w nowej odsłonie, czyli prace naprawcze z klejem Mamut Glue firmy Den Braven

Słoneczna aura zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ze szczególną ochotą oddajemy się letniemu relaksowi zwłaszcza na działce i w domku letniskowym. Jednak każdy, kto jest użytkownikiem tych miejsc wie, że i tam zdarzają się nieprzewidziane, uciążliwe i pracochłonne naprawy, wymagające użycia wielu narzędzi i preparatów. Rozwiązanie stanowi innowacyjny klej montażowy Mamut Glue firmy Den Braven, który dzięki uniwersalnym zastosowaniom znacznie usprawni pracę i uchroni nas przed uciążliwym transportem wielu akcesoriów.

Szczęśliwcy, którzy są właścicielami domku letniskowego bądź posiadają działki, niejednokrotnie spotykają się z sytuacjami, które skłaniają do refleksji na temat dostępności lepszych rozwiązań naprawczych. Awarie czy usterki wymagają bowiem konieczności transportowania licznych preparatów i nie rzadko ciężkich narzędzi. W takich przypadkach istnieje jednak rozwiązanie – kluczem jest silnie wiążący klej Mamut Glue firmy Den Braven o szerokim spektrum działania, który poradzi sobie z wszelkimi utrudnieniami, pracami naprawczymi czy majsterkowaniem. Dzięki niemu zyskamy cenny czas na korzystanie z uroków ciepłych dni, nie tracąc go na żmudne naprawy.

 Bogactwo zastosowań
Działka czy domek letniskowy to miejsca wymagające zaangażowania ze strony użytkownika. Zarówno regularne naprawy, cykliczne prace porządkowe, jak wszelkiego rodzaju czynności ulepszające wystrój sprawiają, że właściciele niejako zmuszeni są do posiadania całego arsenału narzędzi i preparatów. Istnieją jednak innowacyjne sposoby, by uniknąć niedogodności ze znalezieniem dla nich miejsca lub ich transportem. Przykładem są produkty  uniwersalne, takie jak Mamut Glue firmy Den Braven. Jego wszechstronne właściwości zamknięte są w niewielkim, poręcznym kartuszu. Trwale elastyczny klej jest odporny na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, nie traci swoich właściwości nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych (odporność termiczna po utwardzeniu to zakres od –40°C do +90°C), dzięki czemu z powodzeniem będziemy mogli go używać podczas działań naprawczych na zewnątrz.  Co istotne, jednoskładnikowy, gęsty klej Mamut Glue firmy Den Braven sprawdzi się także w pracach podejmowanych wewnątrz domku letniskowego. Za sprawą super mocnego łączenia i silnego wiązania początkowego z powodzeniem zastąpi tradycyjne narzędzia, takie jak młotek, gwoździe czy wiertarka. Dzięki wysokiej wytrzymałości na zerwanie (do 22 kg na cm2) idealnie zamocuje nawet bardzo ciężkie i mocno obciążone elementy, bez względu czy wykonane są one np. z drewna, metalu, gipsu, kamienia, ceramiki, klinkieru czy szkła. Dodatkowo, nie zawiera on izocyjanianów, silikonu, rozpuszczalników, polichlorku winylu i plastyfikatorów, jest więc bezpieczny dla naturalnego kamienia czy nawet warstwy srebrzankowej luster.

Letni czas to idealna pora, by wypoczywać na działce czy w domku letniskowym. I choć w miejscach tych niejednokrotnie zdarzają się usterki, wymagające interwencji za pomocą specjalistycznych narzędzi, jest na to sposób. Remedium stanowi Mamut Glue firmy Den Braven – uniwersalny klej, który zastąpi wiele sprzętów i uchroni nas przed kłopotliwym transportem wielu elementów. 

www.denbraven.pl


Firma Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania została założona w 1991 roku jako wschodnioeuropejski oddział Grupy Den Braven. Holding Den Braven Sealants jest liderem technologii uszczelnień w Europie, a marka Zwaluw (Jaskółka z j. holenderskiego) jest rozpoznawalna na całym świecie. Terenem działania Den Braven East jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan i Kazachstan). Od 2000 r. dysponuje również oddziałem w Moskwie. Den Braven East oferuje szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: silikony, piany poliuretanowe, masy uszczelniające, takie jak akryle, kauczuki i butyleny, kleje montażowe, kleje do drewna i paneli, MS – polimery, kity, fugi, szpachlówki, grunty, impregnaty do drewna, plastyfikatory, środki czyszczące, taśmy dekarskie, samorozprężne taśmy uszczelniające, szpachelki, lakiery w sprayu, hydroizolacje, akcesoria do pian poliuretanowych, pistolety ręczne oraz pneumatyczne i akumulatorowe do silikonów, narzędzia. Dzięki uznanej jakości produkty Den Braven znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. Den Braven dysponuje magazynami o powierzchni ponad 5000 miejsc paletowych. Produkty firmy dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.


Den Braven East
więcej informacji – PRESS BOX