Energooszczędnie, świeżo i zielono – nowa odsłona www.ZdrowaBudowa.pl

Serwis dla budujących świadomie inwestorów www.ZdrowaBudowa.pl zyskał nowe – jeszcze bardziej świeże i ekologiczne oblicze. Odwiedzający portal mogą skorzystać z nowych funkcji: słownika pojęć – rozwijającego i systematyzującego wiedzę budowlaną oraz bezpłatnych porad ekspertów, z którymi można skonsultować kwestie związane z budową domu. Atutem serwisu jest również jego lifestylowy charakter. Na portalu znajdują się wiadomości i ciekawostki dotyczące nowoczesnego i ekologicznego budowania, projektowania czy też urządzania domów.

 Dzięki nowej, przejrzystej szacie graficznej i interaktywnemu profilowi serwis www.ZdrowaBudowa.pl jest teraz jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników. Każdy, kto chciałby budować stylowo, a zarazem z troską o środowisko naturalne, znajdzie na stronie wskazówki dotyczące energooszczędnego budowania i architektury oraz informacje o ekologicznej akcji Folia znika z budowy organizowanej przez Xella Polska – aby poznać szczegóły tej inicjatywy zapraszamy na: http://www.zdrowabudowa.pl/nasza-akcja–zbieramy-folie.

ZdrowaBudowa.pl jest nowoczesnym, lifestyle’owym portalem. Zależy nam, aby nasza strona nie tylko rozwijała wiedzę o zdrowym budowaniu, ale również była atrakcyjna dla odwiedzających – stąd pomysł na słownik pojęć budowlanych i kącik porad ekspertów – mówi Monika Mychlewicz, dyrektor marketing Xella Polska, producenta materiałów budowlanych SILKA YTONG. – Nowa odsłona to przede wszystkim świeży i estetyczny wygląd oraz więcej nowinek z zakresu design’u, architektury, budownictwa w kontekście ekologii i energooszczędności – podkreśla Monika Mychlewicz.

Uaktualnienie interfejsu i wizualne odświeżenie tematycznej strony www.ZdrowaBudowa.pl to część zintegrowanej kampanii edukacyjnej Xella Polska wspierającej rozwój świadomego budowania, a w szczególności ekologiczne działania w tym obszarze.


Firma XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki YTONG, YTONG MULTIPOR, YTONG ENERGO i SILKA, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 11 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.akademiamurowania.pl, www.miastonoca.budowane.pl, http://www.termodom.pl/termodompasywny/, http://sklep.xella.pl, www.inspiracje.budowane.pl, www.multipor.budowane.pl, www.15latYTONG.pl, oraz na blogach: http://blog.xella.pl/budujemy, www.ZdrowaBudowa.pl.

Xella Polska
Więcej informacji z firmy Xella Polska ( PRESS BOX) {jcomments on}