FERRO: Zlewozmywaki granitowe – nowość w ofercie

Kuchnia, a zwłaszcza strefa zmywania, należy do miejsc szczególnie narażonych na intensywną eksploatację, dlatego tak ważne jest wyposażenie jej w produkty najwyższej jakości.  Bateria i zlewozmywak mają być nie tylko istotnym elementem wystroju wnętrza, ale przede wszystkim odpowiadać na potrzeby użytkowników w zakresie funkcjonalności, łatwego utrzymania higieny, oszczędności zużycia wody, etc. Spośród różnorodnej oferty FERRO możemy wybierać modele baterii ograniczających zużycie wody, o szczególnej budowie – umożliwiającej montaż podokienny, z wyciąganą wylewką, czy wykonane ze stali szlachetnej. Dlatego w odpowiedzi na tak szeroki asortyment armatury przeznaczonej do kuchni producent wprowadza eleganckie i trwałe zlewozmywaki granitowe .   

Zlewozmywaki marki Ferro zawdzięczają swój piękny, naturalny wygląd oraz walory użytkowe nowoczesnej technologii produkcji. Barwiony kamień kwarcowy, żywica i utwardzacz tworzą specjalną kompozycję odporną na zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne. Materiał ten jest także miły w dotyku i łatwy w utrzymaniu czystości. Technologia produkcji zlewozmywaków granitowych umożliwia otrzymanie nieomal dowolnych kształtów – w ofercie FERRO występują 4 kolekcje – Kizz, Ozzy i Mezzo, a w nich 6 modeli o kwadratowej, prostokątnej i trapezowej formie komór oraz zlewozmywak Bizzy z okrągłą komorą. Szeroki wybór zlewozmywaków jedno i półtorakomorowych, w wersji z ociekaczem lub bez, dostępnych w kolorach: piasek, grafit i biały sprawi, że każdy użytkownik z pewnością znajdzie odpowiedni model dopasowany do własnych potrzeb i estetyki kuchni. Dla bezpieczeństwa wszystkie produkty posiadają przelew. Oprócz zlewozmywaka Bizzy, pozostałe dostępne są w wersji prawo i lewostronnej. Producent zadbał także o kompleksowość oferty: w zestawie znajduje się syfon ze sterowaniem automatycznego korka oraz szablon do wycinania otworów w blacie. Warto podkreślić, iż zlewozmywaki objęte są 10-letnią gwarancją.

Zlewozmywaki marki Ferro to produkty najwyższej jakości. Wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości, o pięknych, naturalnych barwach i przyjemnej w dotyku powierzchni nawet po wielu latach eksploatacji będą wyglądały jak nowe. W tandemie z designerską baterią stanowią idealny zestaw  dla strefy zmywania, który harmonijnie wkomponuje się w wystrój nowoczesnej bądź tradycyjnej kuchni.Więcej: http://www.ferro.pl/zlewozmywaki-granitowe-nowosc-w-ofercie.html

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX){jcomments on}