Firma WIŚNIOWSKI zabezpieczyła nowosądecki pumptrack

W Nowym Sączu powstał największy w Europie tor rowerowy (pumptrack). Jego niemal hektarową powierzchnię ogrodziła firma WIŚNIOWSKI, dbając o zapewnienie bezpieczeństwa jego użytkownikom. Bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetyka – to najważniejsze cechy specjalistycznych ogrodzeń sportowych marki WIŚNIOWSKI.

Sport rozwija ciało i umysł, ale wymaga od uprawiających go osób nie tylko predyspozycji fizycznych, lecz też zachowania szczególnej ostrożności. Zwłaszcza w wydaniu ekstremalnym. Do takich sportowych wyczynów przeznaczono otwarty w Nowym Sączy pumptrack. Największy tego typu obiekt w Europie ma służyć zarówno starszym – doświadczonym rowerzystom, jak i najmłodszym oraz początkującym. Szczególnie ważne stało się zatem odpowiednie zabezpieczenie obiektu, by zwłaszcza mali użytkownicy mogli czuć się na nim bezpiecznie. Zajęła się tym firma WIŚNIOWSKI, wyposażając obiekt w ogrodzenie, bramy i furtki dostosowane do potrzeb amatorów sportu.

Firma WIŚNIOWSKI, jako wiodący producent bram drzwi i ogrodzeń, w swojej ofercie posiada specjalistyczne systemy ogrodzeniowe przeznaczone do obiektów sportowych i rekreacyjnych. Produkty te gwarantują funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania, stąd świetnie sprawdzają się w parkach oraz na placach zabaw, boiskach, a nawet basenach. Swoje zastosowanie znalazły też wokół nowo wybudowanego w Nowym Sączy toru rowerowego.

Teren nowosądeckiego pumptracka zabezpieczono 400-metrowym systemem ogrodzeniowym. Złożyły się na niego niezawodne panele kratowe Vega B Light, połączone słupkami Safe oraz słupami sportowymi Pro Sport z odciągami pod siatkę. Panele kratowe Vega B Light są idealną alternatywą dla zwykłych ogrodzeń siatkowych, które wykazują niską odporność na uszkodzenia mechaniczne. Panele Vega B Light zaprojektowano tak, by zapewniały odpowiednią ochronę. Zastosowana, optymalna wielkość oczek zapobiega wyginaniu prętów, a zatem zdecydowanie utrudnia dostęp do ogrodzonego panelem obiektu poza miejscami do tego przeznaczonymi.

Dostęp do terenu zapewniają bramy dwuskrzydłowe Bastion oraz Modest, a także dwie furtki z systemu Modest. Wszystkie części systemu ogrodzeniowego zabezpieczono antykorozyjnie systemem Duplex, czyli połączeniem cynkowania z malowaniem proszkowym farbą poliestrową. To gwarantuje ochronę przed rdzą na wiele lat.

Panele kratowe Vega B Light wraz z bramami i furtkami tworzą kompletny system ogrodzeniowy o wysokich parametrach wytrzymałościowych oraz walorach estetycznych. Lekkie, bardzo sztywne i łatwe w montażu stanowią niezwykle funkcjonalne i bezpieczne ogrodzenie terenu sportowo-rekreacyjnego. Użytkownicy nowosądeckiego pumptracka, dzięki firmie WIŚNIOWSKI, mogą cieszyć się sportem bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)