Firma Zehnder na dolnośląskim seminarium „Instalacje sanitarne i technika grzewcza”

28 stycznia we wrocławskim hotelu Scandic odbyło się Seminarium Dolnośląskie organizowane pod patronatem Gazety Budowlanej Millennium. Na spotkaniu zaprezentowała się m.in. firma Zehnder – producent grzejników, promienników i systemów komfortowej wentylacji – przedstawiając uczestnikom ofertę produktową bogatą w nowoczesne rozwiązania dla budynków energooszczędnych.

Doroczne Seminaria Regionalne organizowane są od prawie 10-ciu lat w ramach Targów dla projektantów instalacji sanitarnych, inżynierów budownictwa, inwestorów instytucjonalnych oraz wykonawców. Na styczniowym spotkaniu, jednym z całego  szeroko zakrojonego cyklu Seminariów, prezentowały się firmy działające w branży sanitarnej i grzewczej.

Podczas spotkania z projektantami reprezentujący firmę  Zehnder – Artur Winiarski i Robert Urbańczyk – zapoznali uczestników z systemem komfortowej wentylacji Zehnder Comfosystems – kompleksowym systemem, w skład którego wchodzą min. rekuperatory, kanały wentylacyjne i pompy ciepła. Ta nowoczesna technologia pozwala połączyć zdrowy klimat pomieszczeń z oszczędnością energii elektrycznej. Z asortymentu Zehnder szczególnie wyróżnia się komfortowa centrala energetyczna ComfoBox, łącząca w sobie funkcję ogrzewania, wentylacji, chłodzenia i podgrzewania c.w.u., co jest nowością na skale światową.

– W trakcie naszej prezentacji chcieliśmy przede wszystkim przybliżyć nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dla budynku energooszczędnego. System Zehnder Comfosystems jest coraz częściej wybierany nie tylko przy budowie nowych domów, ale także przy renowacji już istniejących budynków. Rozmowy prowadzone z przybyłymi na spotkanie architektami i inżynierami pozwoliły nam na skonfrontowanie potrzeb rynku, a dzięki ich cennym sugestiom możemy być jeszcze bliżej naszych klientów. Dbamy o to, aby nasze produkty były innowacyjne w trzech najważniejszych obszarach: funkcjonalności, designu i efektywności – mówi Artur Winiarski, Inżynier ds. technicznych firmy Zehnder.

Z dużym zainteresowaniem uczestników Seminarium spotkała się również prezentacja grzejników dekoracyjnych wyróżniających się oryginalnym wyglądem. Przedstawiono również nowość 2010 – grzejnik Zehnder Metropolitan – o nowoczesnym płaskim froncie, występujący w wersji łazienkowej i pokojowej. Model ten dostępny jest we wszystkich kolorach z palety barw Zehnder. To produkt rodzimy – pochodzący z zakładu produkcyjnego Zehnder w Bolesławcu.
Więcej informacji na temat asortymentu Zehnder również na stronie www.zehnder.pl

E.C.H.O. Communications / 05 lutego 2010

{jcomments on}