Fuga barw – elastyczne fugi Spectrum firmy Den Braven

Elegancko wyglądająca łazienka to dla wielu z nas rzecz bardzo ważna. Niestety, kupując płytki w oryginalnych kolorach lub wzorach często stajemy przed problemem z doborem odpowiedniej fugi. Dlatego też firma Den Braven przygotowała elastyczną fugę z rodziny Spectrum, która jest dostępna w aż 20 różnych kolorach, co pozwoli nam doskonale dobrać odpowiednią barwę do nawet najbardziej oryginalnej łazienki.

Olbrzymia ilość wzorów i kolorów płytek znajdujących się obecnie na rynku sprawia, że podczas planowania wykańczania łazienki możemy praktycznie dowolnie popuścić wodze naszej fantazji, tak, by efekt końcowy był dokładnym odzwierciedleniem naszych marzeń. Jednak by dopełnić efektu końcowego, potrzebna jest odpowiednia fuga. Produktem takim jest właśnie elastyczna fuga Spectrum firmy Den Braven.

Jakość i estetyka

Fuga elastyczna Spectrum firmy Den Braven jest zaprawą stworzoną m. in. na bazie białego cementu portlandzkiego i glinowego oraz wzbogacona dodatkami mineralnymi. Jej formuła pozwala tworzyć równe i gładkie spoiny o wysokiej wytrzymałości oraz przyczepności do krawędzi płytek. Fuga elastyczna Spectrum firmy Den Braven pozawala na tworzenie spoin o różnej grubości, od 2 do aż 20 mm, bez ryzyka powstawania pęknięć czy kruszenia się materiału wypełniającego. Dodatkowo, jest ona wyjątkowo odporna na wnikanie wody (efekt perlenia) oraz brudu, znacznie ułatwiając tym samym utrzymanie jej w czystości oraz zapobiegając zawilgoceniu podłoża na którym zamocowane są kafelki. Fuga elastyczna Spectrum firmy Den Braven posiada również unikalne walory dekoracyjne. Dzięki aż 20 dostępnym kolorom stanowi ona doskonałe dopełnienie nawet w przypadku najbardziej fantazyjnych płytek, zapewniając tym samym unikalny i estetyczny wygląd naszej łazience.

Fuga elastyczna Spectrum firmy Den Braven cechuje się również bardzo dużą uniwersalnością. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, może ona być stosowana w połączeniu z płytkami o różnej nasiąkliwości, czyli szklanych, ceramicznych, betonowych i kamiennych. Dodatkowo, fuga elastyczna Spectrum jest również mrozoodporna, co pozwala ją stosować również na zewnątrz budynku, na przykład na balkonie, tarasie czy podjeździe. Co więcej fuga ta charakteryzuje się również bardzo dobrymi właściwościami roboczymi, przez co jest produktem bardzo wygodnym podczas nakładania – nie klei się mocno do narzędzi, nie spływa i jest bardzo łatwa do rozprowadzania, a jednocześnie można ją bardzo łatwo usunąć z powierzchni płytek, co znacznie usprawnia proces czyszczenia po zakończeniu prac.
Urządzanie łazienki wcale nie musi być procesem prostym – mnogość wzorów i kolorów dostępnych na rynku płytek może przyprawić nas o prawdziwy zawrót głowy. Jednak gdy już zdecydujemy się na wymarzony wzór, warto również poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniej fugi, która będzie się estetycznie komponować z wybranymi kafelkami. Dzięki bogatej gamie dostępnych kolorów, elastyczna fuga Spectrum firmy Den Braven znacznie ułatwi nam ten proces, a jej właściwości sprawią, że nasza łazienka nawet po latach nie straci nic ze swojego uroku.

www.denbraven.pl


Zaprawa do spoinowania Spectrum-Fill firmy Den Braven, dzięki bardzo dużej liczbie dostępnych kolorów, zapewni naszej łazience unikalny wygląd, fot. Den Braven


Firma Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania została założona w 1991 roku jako wschodnioeuropejski oddział Grupy Den Braven. Holding Den Braven Sealants jest liderem technologii uszczelnień w Europie, a marka Zwaluw (Jaskółka z j. holenderskiego) jest rozpoznawalna na całym świecie. Terenem działania Den Braven East jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan i Kazachstan). Od 2000 r. dysponuje również oddziałem w Moskwie. Den Braven East oferuje szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: silikony, piany poliuretanowe, masy uszczelniające, takie jak akryle, kauczuki i butyleny, kleje montażowe, kleje do drewna i paneli, MS – polimery, kity, fugi, szpachlówki, grunty, impregnaty do drewna, plastyfikatory, środki czyszczące, taśmy dekarskie, samorozprężne taśmy uszczelniające, szpachelki, lakiery w sprayu, hydroizolacje, akcesoria do pian poliuretanowych, pistolety ręczne oraz pneumatyczne i akumulatorowe do silikonów, narzędzia. Dzięki uznanej jakości produkty Den Braven znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. Den Braven dysponuje magazynami o powierzchni ponad 5000 miejsc paletowych. Produkty firmy dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Den Braven East
więcej informacji – PRESS BOX

{jcomments on}