Gala Laureatów w Pałacu Tłokinia. Konkurs Mistrz Innowacji Winkhaus 2014 – nagrody rozdane

Konkurs Mistrz Innowacji Winkhaus ma na celu wyłonienie i nagradzanie salonów sprzedaży stolarki zaangażowanych w promowanie na rynku innowacyjnych rozwiązań, zwiększających bezpieczeństwo i komfort użytkowania okien i drzwi. W tym roku konkurs organizowany był już po raz piąty. Rywalizacja trwała od 1 lutego do 30 września 2014.

Laureaci 5 edycji konkursu oraz przedstawiciele producentów stolarki, których biura sprzedaży zostały nagrodzone, spotkali się 6 listopada na uroczystej Gali Mistrzów Innowacji 2014. Uroczystość odbyła się w odrestaurowanych z wielkim pietyzmem wnętrzach Pałacu Tłokinia k. Kalisza.

Statuetki Mistrzów Innowacji, dyplomy i nagrody wręczali laureatom Sofie Winkhaus i Tilmann Winkhaus – właściciele Grupy Winkhaus. W swojej mowie do laureatów pani Sofie Winkhaus stwierdziła: „Konkurencja jest silna, wszyscy chcemy odnieść sukces, dostarczając klientowi prawdziwą wartość dodaną. Ale nie jest łatwo przekazać to klientom w taki sposób, aby to docenili. Jest wielką rzeczą, jeśli ten przekaz do klienta dotrze – jeśli dostrzeże on jakość i unikatowe właściwości produktu.”

Prezes Winkhaus Polska Janusz Rodzki podkreślił rolę producentów stolarki we wprowadzaniu nowości na rynek. „To dzięki ich otwartości na zmiany i nowe produkty, ciekawym pomysłom promocyjnym i ciężkiej pracy, innowacje Winkhaus trafiają na rynek i znajdują nabywców. To od producentów wszystko się zaczyna.” Prezes Winkhaus Polska skierował specjalne podziękowania do zarządu firm Oknoplus, Cal, Dako i Amberline za wyjątkową kulturę promowania nowości oraz zaangażowanie i konkursową rywalizację w wielkim stylu.
Galę Laureatów uświetnił recital piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu aktorki Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu Agnieszki Dulęby-Kaszy.

Laureaci konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus 2014

Za promowanie na rynku innowacyjnych produktów Winkhaus tytuły Mistrzów Innowacji 2014 oraz nagrody zdobyli:
– w kategorii zamków AV3/EAV3 – dystrybutorzy firmy CAL z Suwałk:
Bilbo Janikowo i BOZ Rzeszów
– w kategorii okuć okiennych activPilot Comfort PADK/PADM dilerzy firmy OknoPlus z Krakowa:
GrodPlus Nowy Sącz i Grala Stolarka Kraków
– w kategorii okuć przesuwnych duoPort PAS:
Biuro Handlowe OknoPlus Libertów i Biuro Handlowe OknoPlus Radomsko

Dodatkowo zostały przyznane 4 wyróżnienia firmom: Bugajski OknoPlus Limanowa, DK-PROF Sp. z o.o. Chełmiec, AGEM Biuro Usługowo-Handlowe Legnica, PRIMOKNO Jacek Wlaźlak Leszno.

Za promowanie na rynku produktów Winkhaus zwiększających bezpieczeństwo stolarki tytuły  Ekspert Bezpieczeństwa oraz nagrody otrzymali:
– w kategorii zamków autoLock AV2:
biura handlowe firmy Dako: Dako Budownictwo Sp. z o.o. Chełmiec i F.H.U.T. Józef Król Świniarsko
oraz firmy: Mar-Plast Dziekanowice i PHUP CZERNIAK Słupca
– w kategorii okuć o zwiększonej odporności na włamanie firmy:
Protect Warszawa i Marsel Goleniów
– w kategorii wkładek patentowych keyTec VS i RPE:
ponownie firma GrodPlus Nowy Sącz i PPHU Grzegorz Mielczarek Zduńska Wola.


Zdjęcie: Laureaci konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus 2014

Winkhaus Polska Beteiligungs (PRESS BOX)
www.winkhaus.pl