Grupa Paradyż Budowlaną Firmą Roku 2012

Grupa Paradyż została wyróżniona w 10. edycji gali Builder Awards, tytułem Budowlana Firma Roku 2012 w kategorii „Producent materiałów budowlanych”. Ponadto Łukasz Kardas, Prezes Grupy Paradyż został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym, za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2012.

Bardzo cieszy nas to wyróżnienie. Potwierdza ono, że podjęte w ostatnich latach decyzje inwestycyjne przyniosły zamierzony skutek. Będziemy kontynuować działania mające na celu dalszy rozwój spółek i sukcesywny wzrost ich wartości w oparciu o zaufanie klientów oraz partnerów biznesowych. Wyróżnienie specjalne natomiast, traktuję jako prezent od jury, nagrodę otrzymałem w 10 edycji konkursu i tak się akurat składa, że w tym roku mija 10 lat mojej pracy w Grupie Paradyż – mówi Łukasz Kardas, Prezes Grupy Paradyż.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 19 marca w warszawskim hotelu Polonia Palace. Redakcja miesięcznika Builder i Rada Programowa pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Kazimierza Szulborskiego przyznała wyróżnienia i nagrody dla najlepszych firm budowlanych, instytucji i organizacji działających na rzecz branży budowlanej lub w 2012 roku. W czasie uroczystości wręczono statuetki Polski Herkules, które przyznawane są firmom o szczególnie mocnej pozycji oraz wyróżnienia Budowlana Firma Roku 2012. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele branży budowlanej i biznesu, organizacji branżowych, świata nauki, a także instytucji państwowych. Konkurs został zorganizowany pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Zapraszamy na www.paradyz.com


Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 20-stu lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagrodę „Filary Polskiej Gospodarki 2011” oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2012 z Diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.


Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX) {jcomments on}