Grupa Paradyż Liderem Polskiego Biznesu!

W czasie tegorocznej Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, 11 najlepszych polskich firm otrzymało nagrody Lidera Polskiego Biznesu. Miło nam poinformować, że Grupa Paradyż po raz pierwszy wzięła udział w konkursie i znalazła się w zaszczytnym gronie zwycięzców. Złotą statuetkę, z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego, w imieniu firmy odebrał Łukasz Kardas, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

Nagrody w konkursie Lider Polskiego Biznesu od 22 lat przyznawane są firmom i ich szefom, którzy w swojej działalności kierują się etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

W tegorocznej edycji nominowano 36 przedsiębiorstw, których oceny dokonało Jury konkursu w składzie: dr Wiktor Patena (przewodniczący), prof. Tomasz Wielicki, dr Grażyna Majcher-Magdziak oraz Ewa Radko. W trakcie weryfikacji przedsiębiorstw pod uwagę brane były nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również nowoczesność i jakość produktów, poziom inwestycji proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy, zaangażowanie w działalność charytatywną oraz dbałość o środowisko naturalne.

Złota jedenastka
Z listy 36 nominowanych wyłoniono 11 firm, którym przyznano Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Wśród nich znalazła się Grupa Paradyż, która po raz pierwszy wzięła udział w konkursie. Firma została nominowana między innymi za imponujące wyniki ekonomiczne, stały wzrost zatrudnienia oraz szczególną dbałość o środowisko naturalne, poprzez systematycznie podejmowane działania proekologiczne. Złota statuetka Lidera Polskiego Biznesu to nagroda, która jest dla mnie podwójnie ważna. Z jednej strony jest potwierdzeniem tego, że nasze plany rozwoju i podejmowane inwestycje są zauważalne i przynoszą oczekiwany efekt. Z drugiej strony pokazuje, że cele, które sobie stawiamy w codziennej pracy, są kluczem do naszego sukcesu – mówi Łukasz Kardas, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż. Profesjonalizm, dobra współpraca, pasja wkładana w to, co robimy pozwalają nam nie tylko dostarczać na rynek produkty wysokiej jakości spełniające marzenia klientów o pięknym wnętrzu, ale również rozwijać się na polskim i zagranicznych rynkach – dodaje Prezes.

Tegoroczna Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu odbyła się 26 stycznia 2013 roku, w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Wzięło w niej udział prawie 2 tysiące gości, wśród których oprócz nagrodzonych znaleźli się dyplomaci, przedstawiciele świata kultury, członkowie rządu oraz parlamentarzyści, przedstawiciele nauki oraz znani publicyści.  

Zapraszamy na www.paradyz.com


Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 20-stu lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagrodę „Filary Polskiej Gospodarki 2011”, „JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO 2012”, oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2011 z diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX) {jcomments on}