Grupa PETECKI prezentuje drzwi antywłamaniowe z klasą RC2

Z początkiem roku Grupa PETECKI rozpoczyna sprzedaż drzwi antywłamaniowych w jednej z najwyższych klas bezpieczeństwa. Produkt będzie funkcjonować na rynku pod nazwą PETECKI Safe Line.

Drzwi na bazie profilu Petecki Future Line 82 MD z wypełnieniem wsadowym gwarantującym szeroki wybór kolorów, wyposażone są w 4-ro kieszeniową zasuwnicę hakową. Produkt przeszedł pozytywnie badania na antywłamaniowość w klasie RC2. Badania przeprowadzone zostały przez Laboratorium Techniki Budowalnej w Dąbrowie Górniczej w sierpniu 2016 roku.

Zależało nam na stworzeniu produktu o podwyższonej ochronie na włamanie i większej odporności przed niechcianymi czynnikami zewnętrznymi – mówi Dyrektor Generalny Grupy PETECKI Grzegorz Sałek

Drzwi PETECKI w klasie RC2 dołączyły do reszty produktów antywłamaniowych, poszerzając w ten sposób ofertę handlową firmy. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty antywłamaniowe PETECKI dysponują odpowiednimi certyfikatami, z których wynika, że przeprowadzono na nich specjalistyczne i precyzyjne testy. Wszystko po to, aby podnieść poczucie bezpieczeństwa Naszych Klientów – dodaje Dyrektor Sałek.

Grupa PETECKI współpracuje wyłącznie ze światowymi liderami w zakresie rozwiązań systemowych, dotyczących produkcji, co gwarantuje innowacyjność i najwyższą jakość wyrobów. Dzięki temu firma osiągnęła stabilną pozycję jednego z czołowych producentów branży budowlanej w Europie. Rozbudowana sieć dystrybucji, na którą składa się tysiące partnerów handlowych, zapewnia sprzedaż wyrobów na wymagającym rynku europejskim, na którym produkty PETECKI zyskały uznanie klientów.

Sprzedaż drzwi antywłamaniowych w klasie RC2 pozwoli znacząco podnieść konkurencyjność produktów Grupy PETECKI na rynku.

PETECKI.eu (PRESS BOX)