Higiena przede wszystkim

Do szerokiej i docenianej linii baterii Chili firmy Deante dołącza specjalistyczna bateria o sugestywnej nazwie – Chili Clinic. Nowy produkt najlepiej sprawdzi się w instytucjach medycznych, gabinetach kosmetycznych oraz placówkach gastronomicznych, w których najważniejszą rzeczą jest zachowanie higieny podczas pracy. 

Deante sukcesywnie poszerza swoją ofertę. Tym razem kieruje ją do profesjonalistów z branży medycznej, kosmetycznej i gastronomicznej. Chili Clinic to połączenie zwartej i dynamicznej formy baterii z charakterystyczną dźwignią. To właśnie ten specjalistyczny uchwyt jest gwarancją higieny, a także łatwości i komfortu użytkowania. Obsługa baterii jest niezwykle prosta. Wypływ wody reguluje się za pomocą przedramienia lub łokcia, bez konieczności dotykania jej umytą bądź zdezynfekowaną już dłonią. Rozwiązanie polegające na ograniczeniu kontaktu dotykowego z baterią, na której mogą osadzać się brud i bakterie, zapewnia nieskazitelną czystość rąk. W zawodach takich jak: lekarz, laborant, kosmetyczka czy kucharz przestrzeganie zasad higieny jest niezwykle ważne i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa zarówno wykonującemu zabieg, jak i pacjentowi. Bateria Chili Clinic z pewnością sprosta wymaganiom i przepisom obowiązującym w placówkach medycznych, ośrodkach klinicznych, laboratoriach diagnostycznych, gabinetach kosmetycznych czy lokalach gastronomicznych. Seria Clinic może być alternatywą dla baterii bezdotykowych także w innych miejscach pracy oraz placówkach publicznych.

Model Chili Clinic z powodzeniem można zastosować także w prywatnych aranżacjach. Stanie się on nie tylko ciekawym rozwiązaniem wzorniczym w łazience, ale także bardzo wygodnym w eksploatacji. Dlatego z pewnością docenią to specjaliści oraz prywatni użytkownicy.

Kolekcja Chili w ofercie Deante jest obecna już od kilku lat. Przez ten czas znalazła swoje stałe miejsce w wielu łazienkach, zyskując uznanie posiadaczy. Nowość na rynku – Chili Clinic – to wyspecjalizowany produkt skierowany do nowych grup odbiorców. Chromowane baterie są wyposażone w 40 milimetrowe głowice ceramiczne. Kolejnym atutem jest 7-letnia gwarancja udzielana przez producenta.


Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}