Inteligentne szkło w piekarnikach Amiki

W ostatnich tygodniach w ofercie Amiki pojawiły się trzy nowe piekarniki wyposażone w specjalną szklaną tacę prestiżowej Schott. Jest to idealne rozwiązanie , które sprawdzi się nie tylko przy okazji wypieków, ale także przy okazji serwowania przygotowanych potraw. Potrafi bowiem idealnie dopasować się do każdej zastawy stołowej. Niezaprzeczalną jej zaletą jest także fakt, że można ją myć w zmywarce z innymi naczyniami. Tak właśnie wygląda inteligentny styl w praktyce.

Nowe piekarniki z linii Integra posiadają doskonale znany, zaawansowany technologicznie designerski programator I-Cook Timer. Dzięki intuicyjnej obsłudze przygotowywanie potraw jest proste i przyjemne jak nigdy dotąd. Dodatkową zaletą są gotowe programy pieczenia, dzięki którym znacznie skracamy czas przygotowania posiłków. Wystarczy bowiem przygotować potrawę, wstawić ją do piekarnika i wybrać odpowiedni program. Piekarnik sam zdecyduje o doborze temperatury, czasu oraz sposobu grzania.

Oprócz innych doskonale znanych i cenionych rozwiązań takich jak choćby Szybki nagrzew, który pozwala osiągnąć w piekarniku temperaturę 150°C w zaledwie 4 minuty (20% szybciej w porównaniu do standardowych rozwiązań) czy I-Cool Front, czyli specjalny system chłodzenia drzwi piekarnika, dzięki któremu w piekarniku rozgrzanym do 200°C temperatura na froncie wyniesie maksymalnie 43°C teraz konsumenci znajdą w tych piekarnikach specjalną szklaną tacę do pieczenia. Jedną z największych jej zalet jest fakt, że potrawy na niej przygotowane można podać bezpośrednio na stół, dzięki czemu będą miały one zawsze idealna temperaturę i będą smakowały dokładnie tak, jak zaplanował to ich autor.

Gdy zakończy się przyjęcie, szklaną tacę Schott można umieścić w zmywarce, razem z resztą naczyń, a w piekarniku wybrać program czyszczenia Aqualytic. Dzięki zastosowaniu supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase® czyszczenia wnętrza piekarnika nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy wlać na dno piekarnika 0,5 l wody i włączyć funkcję Clean. Para wodna wnika między zanieczyszczenia a ścianę piekarnika, dzięki czemu zmiękcza zabrudzone miejsca. Dlatego po zakończeniu procesu wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub gąbką, by uzyskać lśniącą, wolną od zabrudzeń powierzchnię.

Warto pamiętać, że wybierając nowe piekarniki z linii Integra otrzymujemy sprzęt w najwyższej klasie energetycznej A-20%. Nie trzeba dodawać, że oznacza to niższe rachunki za energię elektryczną i więcej radości z pieczenia niż dotychczas.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)