IV Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie zakończone

Na zakończenie sezonu golfowego 2013 architekci zmierzyli się podczas IV Mistrzostw Polski. W tym samym czasie, osoby początkujące lub pragnące doskonalić swoje umiejętności, mogły uczestniczyć w Akademii Golfa dla Architektów. Impreza jak co roku zgromadziła wielu entuzjastów tego wyjątkowego sportu.

Od 27 do 28 września w Rosa Private Golf Club w Konopiskach pod Częstochową odbyły się Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie. W rozgrywkach wzięli przedstawiciele najlepszych pracowni z całego kraju. Równolegle z mistrzostwami doświadczona kadra instruktorów z Akademii Golfa, wprowadzała wszystkich chętnych laików w arkana tej dyscypliny. W zajęciach udział mogli wziąć także doświadczeni gracze pragnący poprawić swój kunszt i technikę.

Grafik spotkania nie pozostawiał czasu na nudę. Od piątkowego poranka rozgrywały się zawody w kategoriach strokeplay brutto i stableford netto. W sobotę odbywały się konkursy  Nearest to the Pin oraz Turniej Puttowania, najlepsza w obu konkurencjach okazała się Anna Jabłońska. Punktem kulminacyjnym części sportowej imprezy był konkurs Hole In One – niestety nikomu nie udała się ta trudna sztuka.

Wydarzenie nie odbyłoby się bez silnego zaangażowania sponsorów, wśród których po raz kolejny znalazł się Aluprof S.A. Impreza oprócz sportowych zmagań, jest także znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i wspólnego poszukiwania najlepszych rozwiązań podczas rozmów kuluarowych. Bardzo cenimy ścisłą współpracę z architektami, relacje te uważamy za bezcenne. Dlatego cieszymy się, że w tym roku także udało nam się zostać sponsorem mistrzostw  – mówi Bożena Ryszka, Kierownik Działu Marketingu i Public Relations, Aluprof S.A.

Kolejne mistrzostwa odbędą się już za rok, jak zwykle towarzyszyć im będą zajęcia Akademii oraz liczne konkursy i spotkania.


Aluprof S.A. należy do Grupy Kapitałowej Kęty S.A. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w Czechach, Niemczech, Rumunii, Wielkiej Brytanii, a także na Ukrainie i Węgrzech. Główna siedziba Aluprof S.A. znajduje się w Bielsku-Białej, gdzie zlokalizowane są także linie produkcyjne oraz centrum logistyczne. W oddziale w Opolu, wytwarzane są systemy roletowe. Łączna powierzchnia zakładów produkcyjnych firmy wynosi blisko 70 000 m².

Jakość produktów jest dla Aluprof wartością nadrzędną, dlatego inżynierowie Aluprof nieustannie opracowują zaawansowane technologicznie rozwiązania, odpowiadające na potrzeby nowoczesnego budownictwa w zakresie energooszczędności i swobody projektowania. W firmie wdrożony został system zarządzania jakością ISO 9001-2001, który zapewnia zgodność oferowanych produktów z normami europejskimi. W ramach Grupy Kęty, w Złotowie funkcjonuje akredytowane Laboratorium Pomiarowo-Badawcze, dysponujące innowacyjnymi urządzeniami m.in. największą w Europie Środkowo-Wschodniej komorą do badań okien, drzwi, fasad oraz żaluzji zewnętrznych. Wysoką jakość produktów potwierdzają liczne nagrody przyznane przez specjalistów m.in. Dynamiczna Firma, Kryształowy Profil 2011, Gepardy Biznesu 2011, Efektywna Firma 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki, Diamenty Forbesa, Brązowe Godło Jakości QI, Jakość Roku 2009, Laur Klienta 2009, Diament Lidera Polskiego Biznesu, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Orły Polskiego Budownictwa, Medal Europejski.

Firma, podobnie jak wszystkie spółki należące do Grupy Kęty, od początku swojej działalności stara się pomagać osobom najbardziej potrzebującym. W tym celu utworzona została Fundacja „Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia”, która wspiera dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych i promuje ideę rodzinnych form opieki zastępczej.

Grupa Kapitałowa Kęty S.A. jest liderem branży aluminiowej w Polsce. Holding tworzy 18 spółek, prowadzących działalność zarówno w kraju, jak i zagranicą. Rocznie przetwarzają one blisko 55 000 ton surowców aluminiowych. Wśród 2 000 odbiorców Grupy znajdują się międzynarodowe koncerny, duże i średnie przedsiębiorstwa oraz hurtownie reprezentujące niemal wszystkie gałęzie przemysłu m.in. budowlaną, motoryzacyjną, elektromaszynową i spożywczą.

Aluprof PRESS BOX

{jcomments on}