Jesienna promocja WIŚNIOWSKI na bramy UniTherm przedłużona do 14 grudnia 2016

Przed nami wyjątkowy czas świąteczny. Coraz częściej myślimy więc o prezentach dla naszych najbliższych. Zrób niespodziankę sobie i swojej rodzinie i zapewnij jej bezpieczeństwo. Dzięki naszej promocji to takie proste. W końcu do 14 grudnia- zyskujesz potrójnie.

Brama garażowa nie spełnia Twoich oczekiwań? A może po prostu czas na zmiany i szukasz czegoś nowego? Zrób prezent sobie i swoim najbliższym. Zapewnij im bezpieczeństwo w najlepszym wydaniu. Kup bramę UniTherm i zyskaj potrójnie.

Aktualna promocja firmy WIŚNIOWSKI to hit ostatnich tygodni. Objęte nią są automatyczne bramy UniTherm w typowych wymiarach, które dopełnia wyjątkowy, najnowszej generacji napęd METRO. Posiada on wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI. Jest on wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów co przekłada się na trwałość urządzenia i estetyczny wygląd. Dodatkowo zestaw objęty jest 5 letnią gwarancją producenta.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem  przedłużamy  naszą specjalną ofertę do 14 grudnia.  I Ty możesz spełnić marzenia o bezpieczeństwie swojej rodziny!

Szczegóły promocji znajdują się http://www.wisniowski.pl/promocja/

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)