Kamienne impresje w nowym dekorze Łupek Grafitowy firmy Normstahl

Barwy szarości przynoszą ukojenie w powodzi bodźców, stanowią doskonałe tło dla różnorodnych pomysłów aranżacyjnych. Łupek grafitowy – nowy dekor bram garażowych firmy Normstahl imituje subtelny urok kamienia. Bezpieczeństwo i komfort zapewnia z kolei solidna konstrukcja bram EURO i TOP.

Szara eminencja każdego domu

Nowe poszycie kamiennopodobne firmy Normstahl przełamuje stereotypy dotyczące wyglądu bram garażowych. Inspiracje naturalnym szykiem kamiennych powierzchni to intrygujący trend we współczesnym wzornictwie. Dekor o nazwie Łupek grafitowy, nowość w ofercie Normstahl, przełamuje przyzwyczajenie do klasycznych barw garażowych bram, nadając odrobinę nowoczesności tradycyjnym domom. Z kolei w przypadku bardziej modernistycznych budowli, brama w odcieniu Łupku grafitowego będzie stanowić ich perłę w koronie.

Jedną z największych zalet nowego poszycia firmy Normstahl jest jego neutralność i monochromatyczność. Przyciemniona elegancja szarości Łupku grafitowego sprawia, że bramy EURO i TOP NATURE w tym odcieniu są rozwiązaniem wszechstronnym. Możemy je łączyć na wiele sposobów z innymi elementami składającymi się na zewnętrzną kompozycję domu – stolarką okienną i drzwiową, dachem oraz orynnowaniem. Brama garażowa w barwach imitujących kamień doskonale zagra swoją rolę także w pojedynkę, będąc tłem dla czerwonego dachu i tradycyjnej stolarki zewnętrznej w kolorach brązu.

Technologia równa sile skał – bramy EURO i TOP marki Normstahl

Kamienna moc  emanująca z bram EURO i TOP NATURE w kolorze Łupek grafitowy stanowi jedynie zapowiedź solidności, którą niesie za sobą skała. Wszelkie parametry zapewniające bezpieczne i komfortowe użytkowanie garażu kryją się w konstrukcji bram firmy Normstahl. Poszczególne segmenty bramy są tak ukształtowane, żeby nie powstawały między nimi odstępy. Bramy serii EURO wyposażone są w seryjnie montowane zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyny, które natychmiastowo zatrzyma spadające skrzydło bramy. Bramy garażowe firmy Normstahl posiadają również zawiasy wyposażone w osłony, które można zdemontować tylko przy użyciu narzędzi. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa jest konstrukcja osłony bębna linki do wersji niskonadprożowej oraz spinka zabezpieczająca, która uniemożliwia włożenie palców do rolki zwrotnej. Modele bram EURO tworzone są standardowo w oparciu o konstrukcję typu sandwich wraz z izolacją z pianki poliuretanowej wypełniającą przestrzeń między dwiema ścianami z blachy stalowej. Taka technologia zapewnia ekologiczne podejście do energii oraz wytłumia dźwięki. Podobnie bramy boczne TOP są konstruowane przez firmę Normstahl zgodnie z wszelkimi wymogami funkcjonalnego korzystania z przestrzeni garażowej. Aby odsunąć bramę na bok nie potrzeba dużych nakładów siły. Pomocnicze drzwi w skrzydle bramy są zbędne. Dodatkowo dzięki łożyskowanym rolkom jezdnym brama otwiera się i zamyka niezwykle cicho. Co istotne, rozwiązania zawarte w bramie TOP są niezwykle praktyczne. Ich konstrukcja pasuje do każdego otworu garażowego – tradycyjnego prostokąta, a także zakończonego pełnym lub częściowym łukiem.

Łupek grafitowy, deseń imitujący kamień, stanowi część nowej linii dekorów NATURE firmy Normstahl. Powierzchnia paneli bram garażowych wykończona jest okleiną wykonaną z wysokogatunkowej folii, wiernie oddającą fakturę kamienia pełną delikatnego uroku przesyconego chłodną, uniwersalną elegancją. Pokrycie Łupek grafitowy, podobnie jak inne dekory z kolekcji NATURE, dostępny jest w modelach bram sekcyjnych górnych EURO i bocznych TOP, dla poszyć: LINE, STYLE, TREND, CLASSIC i FLAIR. Wszystkie odsłony bram EURO i TOP w nowych poszyciach NATURE są oferowane przez Normstahl bez dodatkowych dopłat. Bramy EURO i TOP w kolorach imitujących kamień posiadają 10 – letnią gwarancję.

Bramy sekcyjne górne EURO:
Normstahl EUROLINE – ISO, Normstahl EUROTREND – ISO, cena od 3172 zł netto
Normstahl EUROFLAIR – ISO, Normstahl EUROCLASSIC – ISO, Normstahl EUROSTYLE – ISO, cena od 3542 zł netto
Bramy sekcyjne boczne TOP:
Brama sekcyjna boczna Normstahl TOPLINE lub TOPTREND, cena: od 3542 zł netto
Brama sekcyjna boczna Normstahl TOPFLAIR, TOPSTYLE lub TOPCLASSIC, cena: od 3922 zł netto
Producent: Normstahl, Infolinia: 0 801 15 65 60, www.normstahl.pl

Normstahl

 

{jcomments on}