Kanciasta lewitacja

Ceramika przyciągająca wzrok i zaskakująca oryginalnym desingem? Kanciasta, a jednocześnie ujmująca swoją prostotą? Zaprojektowana zgodnie z najnowocześniejszymi trendami? Spełniająca wszystkie te kryteria kolekcja Portofino S jest już dostępna na polskim rynku.

– Linia Portofino S jest kontynuacją projektu designerów firmy Cifial, którzy dwa lata temu stworzyli nietypową serię Portofino – mówi Ivo Loureiro, wiceprezes firmy Cifial Polska. – Elementem wyróżniającym nową kolekcję jest zastosowanie technik podwieszania, co nadaje ceramice lekkości i subtelności.
Podobnie jak seria Portofino, nowa podwieszana kolekcja firmy Cifial została zaprojektowana na planie pięciokąta. Poszczególne elementy tej oryginalnej ceramiki łazienkowej, w przeciwieństwie do tradycyjnego wyposażenia łazienek, przytwierdzone są bezpośrednio do ścian, co sprawia wrażenie, że zawisły one w powietrzu.

Funkcjonalna i elegancka
Portofino S przypadnie do gustu osobom, które cenią wygodne rozwiązania. Dzięki zastosowanym technikom podwieszania nie tylko unikniemy widoku szpecących rur i przyłączy, ale także zaoszczędzimy dużo miejsca, które możemy wykorzystać np. na postawienie półki na kosmetyki lub kosza na bieliznę. Ponadto pozbędziemy się uciążliwych zakamarków, w których gromadzi się brud, co ułatwi nam utrzymanie wnętrza w czystości.
Śnieżnobiała linia Portofino S składa się z umywalek z półpostumentami w dwóch różnych rozmiarach – o szerokości 50 cm i 60 cm, muszli wc oraz z bidetu. Elementy serii, inspirowanej formą o nierównych bokach, same w sobie są ozdobą łazienki, wprowadzając do pomieszczenia świeżość i elegancję. Kolekcja Portofino S odmieni nawet niepozornie i skromnie urządzone wnętrze, nadając mu niepowtarzalny charakter.
Ceny kolekcji Portofino S marki Cifial (brutto w zł)

* Umywalka 50 cm – 487 zł
– szer./gł./wys.: 49,5 cm/45 cm/14 cm

* Umywalka 60 cm – 584 zł
– szer./gł./wys.: 62,5 cm/45,5 cm/14 cm

* Półpostument 24,5 cm – 231 zł

* Muszla podwieszana – 850 zł
– szer./gł./wys.: 36,5 cm/52,5 cm/27,5 cm

* Deska – 259 zł

* Deska wolnoopadająca – 462 zł

* Bidet podwieszany – 588 zł
– szer./gł./wys.: 36,5 cm/52,5 cm/27,5 cm

Nowe Media

 

{jcomments on}