KERAMAG WC 4U Rimfree – sztuka użytkowa

Ceramika łazienkowa czasami przypomina małe dzieła sztuki. Wykonuje się je z dbałością o szczegół, a piękno przedmiotów idzie w parze z walorami użytkowymi. Jednym z przykładów jest miska ustępowa serii ceramiki KERAMAG 4U typu Rimfree.

Wisząca miska WC ma wyjątkowo oszczędną formę, wyróżnia się zaokrąglonymi krawędziami i dbałością o detal. Kryte mocowanie sprawia, że płaskie powierzchnie miski, bez zbędnych załamań, nie burzą harmonii w łazience. Bryłę 4U uzupełnia deska sedesowa z wolnoopadającymi zawiasami, dzięki którym nie ma hałasu podczas zamykania.

Innowacyjne, bardzo praktyczne, rozwiązanie Rimfree zastosowane w 4U, polega na rezygnacji z ceramicznego kołnierza wewnątrz miski ustępowej. Dzięki temu dbałość o higienę jest łatwiejsza, bo nie ma trudnodostępnych miejsc idealnych dla bakterii i drobnoustrojów. Specjalny rozdzielacz wody powoduje, że cała wewnętrzna powierzchnia jest dokładnie spłukana.

Ceramika 4U dostępna jest z innowacyjnym szkliwem KeraTect, które znacznie ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń i osadów mineralnych. Utrzymanie takiej ceramiki w czystości jest wyjątkowo łatwe, a łazienka może zawsze lśnić jak nowa.

W ofercie Sanitec Koło jest inna miska typu Rimfree – KERAMAG Renova nr 1.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )

{jcomments on}