Kobiety o budowaniu

Blisko 30 kobiet wzięło udział w pierwszych kobiecych rozmowach o budowaniu, które odbyły się 30 maja, w warszawskiej kawiarni Tarabuk. Podczas spotkania zostały poruszone takie tematy, jak planowanie budowy domu, przeprowadzenie formalności, wybór projektu czy planowanie kosztów.

Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG to cykl spotkań, którego celem jest umożliwienie kobietom konsultacji z ekspertką oraz wymiany doświadczeń związanych z budową domu w przyjaznej, kameralnej atmosferze. Kolejne spotkania zostały zaplanowane na jesień.

Kobiety – aktywnie
Z badań wynika, że kobiety coraz częściej angażują się w budowę domu i na tym polu podejmują działania do tej pory uważane za domenę mężczyzn.

– Na podstawie moich obserwacji zawodowych mogę potwierdzić, że kobiety coraz częściej przejmują zobowiązania związane z prowadzeniem budowy domu. Co więcej, Panie radzą sobie bardzo dobrze, ponieważ potrafią sprawnie zorganizować swoje obowiązkimówi Małgorzata Smogór z firmy Akami, ekspertka budowy SILKA YTONG i prelegentka podczas spotkania.

Zainteresowanie budujących kobiet i zaangażowanie w dyskusję podczas spotkania świadczy o tym, że Panie coraz częściej sterują procesem budowy i wykazują się przy tym dużą wiedzą i zdecydowaniem.

– Bardzo nas cieszy wysoka frekwencja, ale jeszcze bardziej aktywność i zaradność kobiet jako inwestorów indywidualnych. Panie są wnikliwe i dobrze zorganizowane – chcą jak najwięcej dowiedzieć się na dany temattwierdzi Monika Mychlewicz, dyrektor marketingu Xella Polska, producenta materiałów budowlanych SILKA YTONG. – Uczestniczki Akademii Kobiet Budujących przyszły na spotkanie dobrze przygotowane. Panie, co warte szczególnej uwagi, miały wiedzę na tematy związane z technologią budowy. Dopytywały także o szczegóły związane z parametrami technicznymi swoich wymarzonych domówdodaje Monika Mychlewicz.

Według uczestniczek Akademia Kobiet Budujących jest ciekawą, inspirującą inicjatywą. Panie doceniają także przystępny sposób przekazywania informacji oraz przyjazną atmosferę, sprzyjającą prowadzeniu rozmów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wideo-relacji ze spotkania oraz poznania opinii uczestniczek na temat Akademii Kobiet Budujących, które odbyło się 30 maja, w kawiarni Tarabuk w Warszawie:
http://www.youtube.com/watch?v=T6sP5-8aZOk&feature=youtu.be%C2%A0

Zachęcamy także do odwiedzania strony: http://www.zdrowabudowa.pl/akademia-kobiet-budujacych
Znajdą się tam informacje o nowych terminach i tematach spotkań w ramach Akademii Kobiet Budujących.

###


XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje energooszczędne materiały budowlane: YTONG, YTONG MULTIPOR, YTONG ENERGO i SILKA. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania SILKA YTONG.

Xella prowadzi sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl

Xella Polska
Więcej informacji z firmy Xella Polska ( PRESS BOX){jcomments on}