Kolejna nagroda dla Andrzeja Wiśniowskiego

 Andrzej Wiśniowski, założyciel i właściciel marki WIŚNIOWSKI, został w minionym tygodniu uhonorowany odznaczeniem „Za Zasługi dla Budownictwa”. Odznaka przyznawana jest przez Ministra Infrastruktury, za szczególne osiągnięcia i zasługi w branży budowlanej. O jej nadaniu poinformowano podczas IX Forum Budownictwa w Zakopanem, zorganizowanym przez Galicyjską Izbę Budownictwa.

Andrzej Wiśniowski, lider produkcji bram, drzwi i ogrodzeń, jest prawdziwym kolekcjonerem nagród oraz wyróżnień nie tylko w branży budowlanej. Jak sam jednak podkreśla, każde kolejne wyróżnienie traktuje z jednakowym szacunkiem.

– Nigdy nie prowadziłem rankingu otrzymywanych nagród i wyróżnień, po prostu wszystkie są dla mnie ważne – zapewnia Andrzej Wiśniowski. – Choć dostaję je od wielu lat, zawsze podchodzę do nich z jednakową pokorą. Nagrody i wyróżnienia są dla mnie takim nieformalnym barometrem, pokazują bowiem, w jakim miejscu znajduje się nasza firma. Wychodzę z założenia, że skoro ktoś nas uhonorował, to znaczy, że nasza praca jest zauważana i doceniana. Ktoś inny mógłby powiedzieć, że setna nagroda znieczuliła go i nie robi już na nim wielkiego wrażenia. Ja powiem raczej, że każde kolejne wyróżnienie upewnia mnie w przekonaniu, iż idziemy właściwą drogą.

Dodajmy, iż zakopiańskie Forum Budownictwa poświęcone było w głównej mierze perspektywom rozwoju branży budowlanej w kontekście przepisów dotyczących energooszczędności. Odznaczenie w siedzibie firmy wręczył Andrzejowi Wiśniowskiemu prezydent Galicyjskiej Izby Budownictwa Piotr Hrabia.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX )
www.wisniowski.pl