Kolejne otwarcia elektromarketów Media Expert już wkrótce

Po wielkim otwarciu Media Expert w Parku Handlowym Auchan w Wałbrzychu, które miało miejsce 29 marca oraz wielkim otwarciu w Świeciu w Centrum Handlowym Multibox 30 marca, planowane są kolejne inwestycje.

Według informacji przekazanych przez dyrektora ds. nieruchomości Marcina Żakowskiego w spółce Terg, która jest operatorem 171 elektromarketów Media Expert, w najbliższym czasie otwarty będzie kolejny elektromarket Media Expert w Gorzowie Wielkopolskim w Centrum Handlowym Nova Park oraz w Żyrardowie w Galerii Stara Garbarnia. W ciągu najbliższych 2-3 miesięcy kolejne otwarcia planowane są w Węgrowie, Szczytnie, Lublinie, Krapkowicach, Radzyniu Podlaskim, Łukowie, Giżycku, Ełku i Ostrzeszowie. Elektromarkety, które zostaną otwarte w najbliższym czasie będą miały do 1500 m2 powierzchni. Łącznie do końca roku spółka Terg planuje 35 nowych lokalizacji.


Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działają 263 elektromarkety

Media Expert
więcej informacji z Media Expert{jcomments on}