Kolejny etap osiedla ZEN GARDEN już w sprzedaży

Prestige, doświadczony deweloper na polskim rynku mieszkaniowym, wprowadził do sprzedaży kolejny, już trzeci etap osiedla ZEN GARDEN zlokalizowanego w zielonej okolicy, przy ul. Szeligowskiej. W III etapie powstanie 61 mieszkań, a jego planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2011 r.

Realizowany projekt osiedla Zen Garden to atrakcyjna architektonicznie i lokalizacyjnie propozycja dla mieszkańców szukających we wnętrzach komfortu i relaksu. Architekci Prestige projektując osiedle zadbali nie tylko o zewnętrzną atrakcyjność budynków, ale także o funkcjonalność i ekskluzywność wykończenia ich wnętrza. Panoramiczne okna w salonach z widokiem na Warszawę oraz  wysoki standard  powierzchni wspólnych stanowią dopełnienie luksusowej oazy spokoju.

Atutem inwestycji jest kameralna architektura wśród terenów zielonych i jednorodzinnej zabudowy co powoduje, że projekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem osób, które na co dzień oczekują ciszy i spokoju, ale nie chcą rezygnować z atrakcji jakie może im zaoferować bliskość miasta. Miejscowy plan zagospodarowania terenu daje pewność mieszkańcom, że w przyszłości w najbliższym sąsiedztwie nie pojawi się inna zabudowa wielorodzinna.

Różnorodna oferta mieszkaniowa osiedla Zen Garden dostosowana jest do potrzeb zarówno osób poszukujących wygodnego podmiejskiego apartamentu jak i inwestorów poszukujących niestandardowej propozycji na przedmieściach Warszawy. W ramach osiedla Zen Garden zaprojektowano stanowiące alternatywę dla domów duże lokale 3, 4 i 5 pokojowe o powierzchniach od 122 m2 do 200 m2. Funkcjonalne rozkłady, doskonałe doświetlenie, prywatne ogrody pozwalają cieszyć się codziennym komfortem bez trosk i kosztów typowych dla utrzymania dużej, samodzielnej nieruchomości. Uzupełnieniem oferty są funkcjonalne mieszkania 2 pokojowe o pow. od 47,79 m2.

Przedział cenowy oferowanych mieszkań kształtuje się od 6 565 zł/m2 do 9 511 zł/m2. Z myślą o inwestycji Zen Garden bank przygotował ciekawe oferty kredytowe. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną garaże podziemne oraz starannie zaaranżowane tereny zielone z placem zabaw, terenami sportowymi  i miejscem grillowym.

Osiedle jest atrakcyjnie położone na granicy dynamicznie rozbudowującej się zachodniej strefy Warszawy, w pobliżu ul. Lazurowej. Teren tzw. Szeligów to nowy obszar rozwoju stolicy z dogodnym dostępem do własnie oddanej do użytkowania północnej nitki obwodnicy autostradowej Warszawy, a w perspektywie do stacji końcowej II linii metra. Dodatkowym atutem lokalizacji jest doskonałe połączenie z ul. Połczyńską i ul. Górczewską, którymi w 10 minut można dojechać do centrum Warszawy.

Prestige{jcomments on}