Komfortowo i elegancko

Ogrzewanie elektryczne to z pewnością komfort użytkowania. Niewątpliwą zaletą grzejników elektrycznych jest możliwość dostosowania mocy grzewczej do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Quatro EQB firmy ENIX wyposażony został w grzałkę elektryczną wkomponowaną w ozdobną listwę maskującą. Grzałka zaopatrzona jest w praktyczny termostat, dzięki czemu można dowolnie regulować i ustawiać temperaturę. Posiada ciekawą formę, przypominającą tarczę zegara.

Ten elegancki grzejnik to doskonała propozycja dla każdej „ambitnej” łazienki. Piękna plastyczna linia i opływowy design sprawiają, iż będzie prezentował się najlepiej w pomieszczeniach wyposażonych w galanterię łazienkową o kształtach obłych i zaokrąglonych. Urządzenie dostępne jest standardowo w kolorze biały półmat, lecz na życzenie klienta producent wykona grzejnik w kolorach znajdujących się w palecie.

W łazience, w której umieścimy Quatro EQB przeważają barwy biała, szara i srebrna. Jednak grzejnik najlepiej będzie wyglądać na niebieskim, wpadającym w kolor morski, tle. W takim wnętrzu nie może zabraknąć elementów dekoracyjnych jak choćby srebrne, przypominające rośliny, motywy zdobnicze rozmieszczone na przeciwległej ścianie. Białe i błękitno-morskie ręczniki, muszle w przeźroczystych misach czy rozłożone gdzieniegdzie świece. I wreszcie duże, sięgające podłogi okna, przez które wpadać będzie przyjemne, nastrajające pozytywnie światło słoneczne oraz niewielkie, nowoczesne lampy o kształtach geometrycznych i nawiązująca do nich designem podłoga w szaro-białe prostokąty. Taka łazienka to najodpowiedniejsze miejsce dla tego eleganckiego grzejnika.

AFIR biuro PR firmy ENIX{jcomments on}