Koncept Colour – uwolnij kolor i kreatywność z Cersanit

 

Wiemy, jak osobistym miejscem jest łazienka, dlatego nowa kolekcja Cersanit COLOUR daje możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Modułowe meble, dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach, tworzą niecodzienną, trójwymiarową dekorację ściany i pozwalają cieszyć się własną, w pełni spersonalizowaną strefą kąpielową.

Przyszłość łazienek według Cersanit to zabawa formą i kolorem, nieograniczone możliwości tworzenia nowych kompozycji i łatwość przearanżowania zestawu w każdej chwili. Fronty zgrabnych szafek z serii COLOUR dostępne są oprócz morskiego błękitu i słonecznej żółci, także w bieli i szarości, bo seria ma jak każdy z nas różne oblicza.

Jak stworzyć łazienkę, która pasuje do Ciebie? Możemy postawić na białe fronty i ożywić je dwoma lub trzema kolorowymi płaszczyznami. Możemy także w całości postawić na jedno wybarwienie. Fronty COLOUR w wersji błękitnej wyciszają myśli, relaksują i wprowadzają do wnętrza klimat wakacji. Warto do nich dodać kilka intensywniejszych akcentów, w postaci współgrającego z morskim odcieniem energetycznego, pulsującego optymizmem żółtego. Zdecydowanie się na kolor szary lub połączenie go z białym stylistycznie uspokoi naszą aranżację.

 

Proponowana przez Cersanit kolekcja oprócz modułowych szafek w modnych odcieniach, składa się z pasującej stylistycznie ceramiki: kompaktu, miski zawieszanej i umywalki 60,55 i 50 cm. Serię uzupełniają zarówno podumywalkowe, jak i wiszące szafki w różnych rozmiarach. Idealnie gładkie, pozbawione uchwytów fronty gwarantują nie tylko łatwość czyszczenia, ale przede wszystkim ciekawą, minimalistyczną estetykę całości. Komfort użytkowania gwarantuje zastosowanie systemu „push to open” (funkcja „przyciśnij i otwórz”) i mechanizmu samodomykania.
Wygodne moduły szafek można zestawiać ze sobą w łatwy sposób, tworząc spójne, geometryczne kompozycje. Do wszystkich szafek można dobrać front w pasujących wymiarach:

-kwadrat 40×40 cm,

-prostokąt 40×80 cm, (zawieszony obok dwóch szafek „kwadratów” 40×40 cm, powieszonych w pionie, stworzy „duży kwadrat” – wygodną, pojemną szafkę o wymiarach 80×80 cm),

-dłuższy prostokąt o wymiarach 40×120 cm można zestawić na różne sposoby z mniejszymi szafkami, budując bardzo wygodny i pojemny mebel.

Dzięki swym uniwersalnym wymiarom słupek idealnie pasuje krótszym bokiem do dwóch pozostałych modułów dostępnych w linii COLOUR.

 

Do szafek podumywalkowych można dopasować front o wymiarach 40×40 cm w jednym z dostępnych kolorów. Szafki podumywalkowe pasują do umywalek z linii ceramicznej COLOUR, ale także do umywalek akrylowych Amao, Como czy Zuro. W kolekcji dostępna jest również szafka lustrzana oraz bardzo komfortowa szara lub biała deska duroplastowa (można także wybrać wersję wolnoopadającą z łatwym wypinaniem).

 

Kolorystykę frontów mebli COLOUR doskonale podkreślają dekoracje szklane. Odbijają światło, wprowadzając intrygujący element do wnętrza.

 

Niezależnie, jaki kolor frontów wybierzesz, z serią COLOUR Twoja łazienka zyska niebanalny, osobisty rys. Wystarczy dopasować kolory, kształt i rozmiary mebli, by cieszyć się praktyczną, nowoczesną i bardzo estetyczną aranżacją. Tworząc linię COLOUR Cersanit udowadnia, że można odmienić swoją strefę kąpielową w ciągu zaledwie paru minut, a kolorowe fronty łazienkowych mebli stają się dla wielu z nas ucieczką od wszędobylskiej bieli.

www.cersanit.com.pl