KRISPOL kibicuje polskim szczypiornistom w drodze do Igrzysk Olimpijskich

KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, towarzyszy walce Reprezentacji Polski w piłce ręcznej o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie.

Już w najbliższy weekend, 8-10 kwietnia 2016, Reprezentacja Polski mężczyzn w piłce ręcznej powalczy o udział w letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Emocji dodaje fakt, że Biało-Czerwoni po raz pierwszy pokażą swoje możliwości pod wodzą nowego trenera. KRISPOL będzie im towarzyszyć i pojawi się jako reklamodawca podczas rozgrywek Turnieju Kwalifikacyjnego. Marka będzie obecna zarówno na bandach LED, jak i na boisku w strefie bramkowej.

KRISPOL od lat jest obecny podczas ważnych wydarzeń sportowych – mówi Katarzyna Kozłowska, Kierownik Marketingu firmy – Nie mogło nas zabraknąć na drodze Polaków do Rio. Turniej kwalifikacyjny piłki ręcznej dla wielu będzie otwarciem wiosenno-letniego sezonu na kibicowanie – do którego w tym roku okazji nie zbraknie.

Przed nami 3 emocjonujące mecze piłki ręcznej, decydujące o wyjeździe polskiej drużyny do Rio:

  • Polska – Macedonia,  08.04.2016 o godz. 20:30
  • Polska – Chile,  sobota 09.04.2016, godz. 20:30
  • Tunezja – Polska,  niedziela 10.04.2016, godz. 20:30

Transmisje ze spotkań zapewniają stacje Polsat Sport i Polsat Sport News.


KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

KRISPOL (press box)