Kuchnia w śródziemnomorskim klimacie

Wnętrze kuchenne w biało-niebieskiej tonacji uspokaja, sprzyja relaksowi, wygląda świeżo i czysto. Biel szafek kuchennych optycznie powiększa pomieszczenie nadając mu nowoczesny charakter. Zimna niebieska barwa połączona z ciepłym brązem drewnianej podłogi oraz mebli, tkanin i dodatków dekoracyjnych stwarza w pomieszczeniu przyjazną atmosferę.

Klimat w kuchni tworzą dzisiaj już nie tylko ściany i podłogi, meble i blaty, ale także zlewy i baterie idealnie wpisujące się w różnorodne style współczesnych kuchni. Są projektowane tak, aby pasowały do najnowszych trendów panujących w aranżacjach wnętrz.

W tej biało-niebieskiej kuchni doskonale zaprezentuje się bateria zlewozmywakowa Monza firmy Ferro. Specjalnie wyprofilowana wylewka o odpowiedniej wysokości umożliwia wygodne mycie dużych naczyń oraz sprawne napełnianie wysokiego dzbanka wodą. Jednouchwytowy model sprawia, że szybciej i łatwiej ustawimy pożądaną temperaturę wody bez konieczności każdorazowego regulowania ciepła strumienia.

Bateria zlewozmywakowa Ferro z kolekcji Monza zaskakuje klasyką czystej formy, dyskretna, elegancka, doskonale dopasowuje się do minimalistycznego wnętrza, wprowadzając poczucie czystości i uporządkowania. Monza z ceramicznym regulatorem przepływu wody z funkcją tłumienia hałasu pozwala na oszczędne gospodarowanie wodą. Wystarczy jeden ruch ręki, aby ustawić właściwą temperaturę i uzyskać żądaną ilość wody. Do tej eleganckiej baterii możemy dobrać jeden ze zlewozmywaków należących do oferty Ferro.

Kuchnia w typowej dla krajów Morza Śródziemnego kolorystyce wprowadza mieszkańców w radosny, wakacyjny nastrój, przenosząc ich na jedną z pięknych, zielonych greckich wysp, gdzie przy wąskich i stromych uliczkach usadowiły się urocze biało-niebieskie budynki mieszkalne, kapliczki i świątynie. Tak zaaranżowane wnętrze sprzyja wspólnemu przygotowaniu posiłków i ciepłym rodzinnym spotkaniom. Nastraja pozytywnie i jest elegancką wizytówką stylowo urządzonego domu.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)
{jcomments on}