Letnie nowości w ofercie FERRO!

Sezon remontowo – budowlany w pełni. Z tej okazji do oferty FERRO dołączyły nowe, funkcjonalne i eleganckie baterie.

Zlewozmywakowe

Kolekcja Metalia 57 wzbogaciła się o niezwykle praktyczną baterię zlewozmywakową podokienną. Bateria została wyposażona w składane ramię wylewki, dzięki czemu można ją  zamontować przy zlewozmywakach umieszczonych tuż pod oknem. Interesująca linia wzornicza sprawia, że urządzenie oprócz swych walorów użytkowych doskonale zaprezentuje się w nowoczesnych i klasycznych kuchniach. Do kuchennych nowości dołączyła także elegancka Modena. Obrotowa wylewka z poręcznym, wyciąganym natryskiem o dwóch strumieniach, regulator ceramiczny, a także ergonomiczny kształt i dobre proporcje tej baterii zapewnią swobodę i pełen komfort użytkowania.

 

Termostatyczne

Baterie termostatyczne to również najnowsza propozycja firmy. Termostatyczna wannowa Metalia 57 posiada przełącznik wanna – natrysk zintegrowany z ceramicznym regulatorem wypływu, przez co jest niewidoczny. Ponadto urządzenie wyposażono w regulator termostatyczny z manualną blokadą bezpieczeństwa „38°C” chroniącą użytkownika przed poparzeniem. Prostota formy, lekko opływowy kształt i lśniąca chromowana powłoka są dopełnieniem tej funkcjonalnej armatury. Oprócz baterii wannowej w kolekcji znajdziemy także baterię termostatyczną natryskową. Oryginalny design, najnowsze technologie i materiały użyte do produkcji, a także walory ekonomiczne, sprawiają iż modele te są doskonałym rozwiązaniem dla każdej współczesnej łazienki.

 

Wielootworowe

Armatura wielootworowa cieszy się coraz większą popularnością. Ten rodzaj asortymentu został poszerzony w ofercie FERRO o modele z kolekcji Metalia 56 i Metalia 57. Efektowne, stojące, 4-otworowe baterie wannowe Metalia 56 i Metalia 57 montuje się bezpośrednio na wannie. Utrzymane w minimalistycznym stylu zaopatrzone są w regulator ceramiczny, automatyczny przełącznik wanna/prysznic i wyciąganą rączkę natrysku. Ponadto w baterii Metalia 56 występuje perlator z funkcją łatwego usuwania kamienia wapiennego i automatyczny korek spustowy. Do montażu ściennego przeznaczona jest 3-otworowa bateria wannowa Metalia 57, która posiada komponenty takie jak: głowica ceramiczna, natrysk punktowy oraz automatyczny przełącznik wanna/prysznic.Armaturę wielootworową charakteryzuje prostota kształtów i funkcjonalność, które przesądzają o tym, że modele zarówno z linii Metalia 56 jak i Metalia 57 doskonale zaprezentują się we wnętrzach łazienek zaaranżowanych w nowoczesnym stylu.

 

Podtynkowe

Przegląd nowości zamyka bateria natryskowa podtynkowa Modena, w skład której wchodzą: zestaw elementów wewnętrznych i natynkowych, przyłącze G½ oraz głowica ceramiczna. Przez to, iż wszystkie elementy podłączeniowe zostają ukryte w ścianie, rozwiązanie takie jest optymalne, a przy tym nowoczesne, wygodne i estetyczne.

Letnie nowości FERRO to doskonały sposób na zmiany w łazience i kuchni. Propozycja nie tylko praktyczna i oryginalna, ale także atrakcyjna wzorniczo.


Bateria wannowa wielootworowa

Bateria wannowa, 3-otworowa ścienna z natryskiem punktowym


Bateria zlewozmywakowa, składana

Bateria termostatyczna wannowa

Bateria wannowa wielootworowa


Bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem

Bateria natryskowa podtynkowa

Bateria termostatyczna natryskowa

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)