Lodówki Premium i Standard

Latem łatwiej niż zimą docenić przydatność, a wręcz niezbędność lodówki w domu. Wysokie temperatury są najlepszym sprawdzianem dla tego sprzętu. Wymaga się od niego przecież, aby chronił żywność, czyli dobrze chłodził i zamrażał co trzeba i jak trzeba. Urządzenie, które przetrwa upały i zda egzamin w ekstremalnych warunkach, może zagościć w domu na długie lata.

Wybór odpowiedniej lodówki jest decyzją ważną dla każdego użytkownika. Trzeba bowiem postawić na sprzęt, który będzie do niego idealnie pasował pod każdym względem i zaspokajał potrzeby. Amica ma w swej ofercie urządzenia, które mogą zadowolić różne grupy odbiorców. Przeznaczone zarówno dla osób samotnych, jak i rodzin wielodzietnych, małe i duże, wolnostojące i do zabudowy, białe i w kolorze inox, przydatne zarówno w mieście, jak i na wsi, proste w obsłudze i technologicznie zaawansowane. W sumie ponad 30 modeli.

Największy wybór jest wśród sprzętu wolnostojącego, a przed użytkownikami dwie zróżnicowane linie – Standard i Premium. Linia chłodziarek i zamrażarek Standard to jak najbardziej współczesna, bardzo zaawansowana technika. Klasa energetyczna A+, półki z hartowanego szkła, szuflady na warzywa, automatyczne odszranianie i przede wszystkim Anti-Bacteria System, czyli specjalna powłoka, która chroni przechowywane produkty przed pleśnią, bakteriami i mikroorganizmami zagrażającymi zdrowiu człowieka. 10 modeli to nowości, a kilka z nich bierze udział w aktualnej promocji.

Dla osób z większymi potrzebami i ochotą na coś bardziej funkcjonalnego Amica stworzyła modele z linii Premium. To dwukomorowe chłodziarko-zamrażarki, które oprócz znanego z linii Standard wyposażenia mają wiele nowych, bardzo przydatnych we współczesnej kuchni funkcji. Superchłodzenie i Superzamrażanie przyspieszają procesy obniżania temperatury produktów, tak by jak najszybciej je schłodzić i jak najdłużej zachować ich przydatność do spożycia. No Frost to innowacyjny system obiegu zimnego powietrza, który zapewnia taką samą optymalną temperaturę we wnętrzu całej komory zamrażarki. Z kolei dzięki komorze Fresh Zone można przechowywać produkty nawet trzykrotnie dłużej za sprawą temperatury niższej niż w pozostałej części chłodziarki. Funkcja Eco załącza tryb oszczędny, który dobiera odpowiednią temperaturę w chłodziarce, gwarantując niższe zużycie energii. Dla zamrażarki jej odpowiednikiem jest funkcja Oszczędna praca, która załącza się automatycznie, gdy temperatura spada poniżej -18 stopni C. Dzięki obu tym funkcjom lodówki są bardzie ekologiczne i minimalizują zużycie energii elektrycznej.

Gdy spojrzeć na całą linię Premium, na jej szczycie znajduje się FK356.6DFZVX. Pod tymi tajemniczymi symbolami kryje się urządzenie koloru inox, o wysokości ponad 2 metry, dużej pojemności chłodziarki (222 litry) i zamrażarki (90 litrów), wyposażone w sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem. Możliwość precyzyjnego ustawienia i kontrolowania temperatury to gwarancja zachowania optymalnych parametrów chłodzenia. Elektroniczny panel sterowania z wyświetlaczem daje pełnię władzy nad lodówką i ułatwia sterowanie. Pozwala między innymi na wybór opcji szybkiego chłodzenia i zamrażania oraz energooszczędnych funkcji Wakacje i Eco. Łatwość obsługi urządzenia o tak zaawansowanych funkcjach jest atutem, który decyduje o jego wysokiej klasie.

Jak widać, Amica wytwarza sprzęt dopasowany do małych i dużych potrzeb, odpowiadający rozmaitym wymaganiom. W ofercie można znaleźć urządzenia przeznaczone zarówno dla osób i gospodarstw ceniących prostotę, łatwość obsługi i niską cenę, jak i tych z bardziej wyszukanymi potrzebami i jednocześnie zasobnymi portfelami, na których robi wrażenie pełna funkcjonalność i najbardziej zaawansowana technologia. Najlepiej, gdy lodówka jest idealna pod każdym względem.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX){jcomments on}