Malowanie – nic prostszego. Pędzel to przeżytek!

Perfect Spray to zaproponowana przez firmę Wagner innowacyjna technika natryskowego nanoszenia farby na powierzchnie ścian i sufitów. Nowy pistolet natryskowy WallPerfect umożliwia nie tylko szybkie, sprawne i efektywne malowanie, ale zapobiega również niepotrzebnym zabrudzeniom pozostałych, niemalowanych powierzchni. Łatwość użytkowania urządzenia sprawi, że malowanie będzie przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.

Dziś farby ścienne się rozpyla. Dzięki pistoletom natryskowym marki Wagner łatwo pomalujesz nawet trudno dostępne miejsca. Równomiernie nałożysz warstwę farby na całą malowaną powierzchnię. Nowa technika sprawi, że malowanie zajmie znacznie mniej czasu. Odpada bowiem konieczność wstępnego malowania załamań z pomocą pędzla. Dodatkowo w łatwy sposób możesz stworzyć na ścianie ciekawe wzory. Wystarczy przykleić do ściany wybrany szablon, spryskać odsłonięte miejsce i efektowny motyw gotowy.

W produkcji urządzeń z serii WallPerfect wykorzystano technologię AirTunnel – specjalna tuleja otacza strumień rozpylanej farby, zapobiegając niechcianej mgiełce i umożliwiając maksymalnie „czystą” pracę. Pistoletem nakładasz farbę bezdotykowo i uzyskujesz jednolitą, ciągłą warstwę. Pistolet wyposażony jest w długi 3,5-metrowy wąż, dzięki czemu cała powierzchnia jest równie łatwo dostępna. Jedno napełnienie pojemnika farbą wystarczy, aby pomalować powierzchnię 12 metrów kwadratowych. A praktyczny, dołączony do każdego z urządzeń lejek, ułatwia napełnianie pojemnika farbą. Rozpylany strumień farby jest regulowany – trzystopniowy (pionowy, poziomy i punktowy), by umożliwić precyzyjne pokrywanie całej powierzchni, wszystkich kątów i kantów. Unikniesz kapania i ściekania farby z pędzla lub wałka. Dzięki temu również sprzątanie po malowaniu zajmie znacznie mniej czasu. WallPerfect to urządzenie wielokrotnego użytku. Kup dziś, maluj przez lata.

Dane techniczne urządzenia WallPerfect:
Długość węża: 3,5 m
Energia rozpylania: 105 Watt
Maks. dop. lepkość: farby ścienne rozcieńczone o 10%
Pobór mocy: 350 Watt
Pojemność zbiornika: 1800 ml
Przepływ farby: dowolnie regulowana 0-250 g/Min.
Cena: 498 zł (do nabycia w marketach budowlanych)

Media Evolutions  / 18 grudnia 2009

{jcomments on}