Meble do małej łazienki – liczy się funkcjonalność

Jak urządzić małą łazienkę tak, aby była kompletnie wyposażona i zarazem funkcjonalna? Odpowiednio dobrane meble łazienkowe np. marki KOŁO, pozwolą nam stworzyć harmonijne wnętrze. W pojemnych szafkach i szufladach zmieszczą się wszystkie przybory toaletowe i kosmetyki.

Aranżacja małego wnętrza może być sporym wyzwaniem, ponieważ musi zmieścić się w nim nie tylko ceramika, ale bardzo często meble łazienkowe. Umywalka, miska ustępowa oraz wanna lub kabina prysznicowa zajmują najwięcej łazienkowej przestrzeni. Pozostałą część można przeznaczyć na szafki do przechowywania kosmetyków, akcesoriów oraz np. dodatkowych ręczników.

– Urządzenie małej łazienki czasami może być kłopotliwe, ponieważ oprócz spełniania funkcji do których jest przeznaczona powinno się znaleźć w niej miejsce na przybory toaletowe, różne drobiazgi czy środki czystości. Firma KOŁO proponuje funkcjonalne, a zarazem eleganckie meble, dostępne zarówno w zestawach, jak i pojedynczo. W małych wnętrzach sprawdzą się z pewnością  meble z serii Rekord, Domino i Twins, które nie zajmują dużo miejsca, ale są jednocześnie bardzo pojemne i praktyczne – mówi Michał Roszkowski, Senior Product Manager – ds. mebli łazienkowych z Sanitec KOŁO.

Rekord w aranżacji małego wnętrza
W serii Rekord marki KOŁO znajdziemy komplet mebli, w skład którego wchodzą: szafki podumywalkowe (w dwóch wymiarach), szafka wisząca górna i niska oraz szafka wisząca wysoka. W pojemnych i funkcjonalnych meblach ustawimy butelki z płynami, ułożymy ręczniki i papier toaletowy. Ponadto w szafkach można zamontować kosz na bieliznę, co dodatkowo oszczędzi powierzchnię użytkową. Dzięki temu zyskamy miejsce np. na pralkę.  Szafki dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych (białe fronty połączone z białymi korpusami lub białe fronty zestawione z korpusami w kolorze klon kanadyjski) skomponują się ze śnieżnobiałą ceramiką oraz płytkami w ciepłych kolorach brązu, beżu lub piaskowca.

Łazienka zDOMINOwana przez funkcjonalność

Seria Domino marki KOŁO składa się z szafek poumywalkowych z szufladą (w pięciu wymiarach) oraz szafki bocznej niskiej i wysokiej. Za sprawą systemu modułowego istnieje możliwość wprowadzenia zmiany w konstrukcji mebla. Dzięki temu w prosty sposób z szafki podumywalkowej możemy zrobić boczną i na odwrót. Starannie dobrane wymiary szafek bocznych pozwolą na dopasowanie ich do pozostałych mebli i wygodne przechowywanie w łazience niezbędnych przedmiotów. Szafki podumywalkowe wyposażone są w szuflady, które będą wygodnym rozwiązaniem dla osób lubiących porządek. Duża powierzchnia dla ułatwienia została podzielona przegródkami, w których z powodzeniem można schować kosmetyki i drobiazgi. Prosta forma oraz uniwersalna kolorystyka (klasyczna biel lub ciemne wenge z cappuccino) pozwolą na skomponowanie mebli z różnymi aranżacjami łazienki.

 Twins – jedna szafka duże możliwości
W łazienkach, gdzie jest bardzo mało miejsca na meble warto pomyśleć o jednej pojemnej szafce podumywalkowej, w której ukryjemy wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty. Dzięki poręcznej, wysuwanej szufladzie z przegródkami wprowadzimy ład i porządek, chowając niezbędne przybory łazienkowe. Ponadto możliwość montażu umywalki z metalową osłoną syfonu na odpowiedniej wysokości nad szafką pozwala zagospodarować dodatkową powierzchnię odkładczą, np. na ręczniki. Szafki Twins marki KOŁO dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. Fronty i wieńce w kolorach: dąb arava lub wenge połączone z białymi bokami i metalowym, eleganckim uchwytem szuflady tworzą spójną całość. Dzięki temu nawet najmniejsza łazienka będzie funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu.

Mała łazienka nie musi oznaczać całkowitej rezygnacji z mebli. Za sprawą produktów marki KOŁO wybierzemy odpowiednie rozwiązanie do każdego wnętrza, w zależności od potrzeb i upodobań.

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl

 Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek.
Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie i w Bułgarii.

Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę „Wybór Roku” corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii – przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / 11 stycznia 2010

Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )

{jcomments on}