Media Expert w Millenium Hall: sieć potwierdza inwestycje

Sieć elektromarketów Media Expert potwierdza kolejną inwestycję. Marka pojawi się jako jedyny przedstawiciel branży Multimedia RTV AGD w Centrum Handlowo – Rekreacyjnym Millenium Hall w Rzeszowie, poinformował Bartłomiej Żebrowski Generalny Dyrektor ds. Handlu i Marketingu  Grupy Domex.

W wyniku podpisanej umowy, sieć Media Expert jesienią otworzy swój największy elektromarket w Rzeszowie, powierzchnia będzie wynosiła ponad 2000 mkw. Będzie to 26 Media Expert w województwie podkarpackim. Do sieci Media Expert obecnie należy 243 elektromarketów w całej Polsce.

Inwestorzy rzeszowskiej galerii handlowej zapewniają, że prace przebiegają zgodnie z planem i pierwsi klienci będą mogli skorzystać z oferty najemców w październiku 2011 roku. Budynek Millenium Hall jest już gotowy. Obecnie trwają prace wykończeniowe obiektu. W równie szybkim tempie realizowane są inwestycje drogowe na zewnątrz Millenium Hall. Podobnie jest  z pracami w zakresie architektury wnętrz i instalacji wewnętrznych. Powierzchnia komercyjna centrum wyniesie ponad 55,6 tys. mkw. Znajdzie się tam 250 sklepów.

Media Expert jest na etapie prac nad wizualizacją elektromarketu. W projektowanym obiekcie wprowadzone zostaną najnowsze koncepcje merchandisingowe, wykończenie  będzie na najwyższym poziomie, a sklep będzie przyjazny i funkcjonalny dla naszych klientów zapewnia Bartłomiej Żebrowski. Właścicielem otwieranego elektromarketu jest Domex Media Expert jeden z operatorów marki Media Expert.


Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 8 lat. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert {jcomments on}