Mermaid Properties otwiera drogę przy osiedlu River House

Spółka Mermaid Properties, która w ubiegłym roku sfinalizowała budowę kompleksu mieszkaniowego River House, zainwestowała w drogę do osiedla przy ulicy Bluszczańskiej.

Mermaid Properties nie czekając na docelowe rozwiązanie układu drogowego Czerniakowska BIS i budowę ulic pochodnych, przeznaczyła wraz z Polservice Sp. z o.o. 400 tys. zł na infrastrukturę drogową przy osiedlu River House. Spółka Mermaid, główny pomysłodawca ułatwienia mieszkańcom dojazdu do swojej inwestycji, wystąpiła do dzielnicy Mokotów o wykonanie renowacji istniejącej drogi tymczasowej przy ulicy Bluszczańskiej. Jest to kolejna inwestycja tej spółki. Pierwszą był I etap docelowego układu kanalizacji dla Północnej Części Łuku Siekierkowskiego, drugim był remont 100 metrowego odcinka ul. Bluszczańskiej na wysokości osiedla. A trzecim jest właśnie 500 metrowy odcinek ul. Bluszczańskiej do ul. Nehru.

Budowa ulicy przy osiedlu River House została właśnie zakończona. Całość prac przeprowadzana została wyłącznie na koszt Mermaid Properties oraz Polservice Sp. z o.o., bez żadnej partycypacji ze strony Dzielnicy Mokotów czy też Miasta Stołecznego Warszawy. Dlatego też miłym ukłonem ze stron władz Warszawy i Dzielnicy Mokotów, byłaby inwestycja w progi zwalniające na całej długości nowo wyremontowanej ulicy.

River House to trzy kameralne czterokondygnacyjne budynki, składające się z 94 mieszkań o metrażu od 41 do 120 mkw. Deweloper zadbał o wysoką jakość wykończenia inwestycji – zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków. Osiedle znajduje się w pobliżu terenów wiślanych. Sąsiedztwo Parku Łazienki Królewskie, Agrykoli oraz Kopca Powstania Warszawskiego zapewnia bliskość zieleni. Nie brakuje jej także wewnątrz osiedla. Na dachach wszystkich budynków znajdą się ogrody, które mogą być wykupione przez mieszkańców, niezależnie od lokalizacji mieszkania. Nie zapomniano również o placu zabaw dla dzieci oraz parkingach podziemnych.

Mermaid Properties

 

{jcomments on}