Mikołajkowe prezenty dla łazienki

Już wkrótce zapuka do naszych drzwi Św. Mikołaj. Przypominają nam o tym przede wszystkim udekorowane świątecznie sklepy pełne propozycji na mikołajkowo-gwiazdkowe podarunki. Zapewne większość z nas zastanawia się, jaki prezent sprawi najbliższym największą radość; praktyczny czy ozdobny, a może uda się znaleźć przedmiot skupiający obie te właściwości – funkcjonalny i atrakcyjny designersko? Warto popytać rodzinę i przyjaciół, a może nawet wpaść z nieoczekiwaną wizytą, właśnie po to by dowiedzieć się, czego potrzebują i o czym marzą nasi bliscy.

Ciekawą i oryginalną propozycją na świąteczne prezenty będą akcesoria Novatorre z najnowszej oferty FERRO. Znajdziemy tu kilka zróżnicowanych linii wzorniczych przeznaczonych dla łazienek domowych. Pokryte chromem dozowniki, półki, wieszaki, mydelniczki, pojemniki, kosze i uchwyty wykonane są z mosiądzu. Różnorodność wzorów, rozmiarów i kształtów, połączenie chromowanej eleganckiej powłoki z przezroczystym lub matowym szkłem, funkcjonalność oraz szybki i łatwy sposób montażu sprawiają, że oferta zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. To podarunek w sam raz na zimę, gdy chętnie zanurzamy się w gorącej kąpieli lub bierzemy rozgrzewający prysznic. Jakże miło będzie wówczas korzystać z urządzeń funkcjonalnych i jednocześnie niezwykle dekoracyjnych.

Szeroka oferta 33-elementowej kolekcji akcesoriów Novatorre 1 to doskonała propozycja nawet dla bardzo dużej łazienki lub pokoju kąpielowego. Tradycyjne elementy takie jak: różnorodne wieszaki, dozowniki na mydło, mydelniczki i kubki zostały uzupełnione o zapewniające bezpieczeństwo uchwyty do wanny. Łagodne zaoblone kształty, piaskowane szkło połączone z błyszczącą chromowaną powłoką oraz funkcjonalne rozwiązania takie jak elementy do montażu ściennego i wolnostojące to główne cechy tej kolekcji.

Novatorre 2 to kolekcja, która wpisuje się w najnowsze trendy współczesnego wzornictwa. Walcowate formy elementów w połączeniu z ostrymi kształtami kwadratu i prostokąta, mosiądz pokryty chromem, matowe szkło przesądzają o designerskim stylu tych estetycznych akcesoriów. Ta 11-elementowa kolekcja świetnie zaprezentuje się w modnym wnętrzu minimalistycznej łazienki.

Akcesoria łazienkowe często noszą miano biżuterii, ponieważ to one, choć nie rzucają się w oczy, potrafią nadać mocne akcenty przesądzające o całości aranżowanego wnętrza. Na ten tytuł z pewnością zasługują akcesoria z najnowszej kolekcji FERRO – Novatorre 3. Efektowna, o zaokrąglonych kształtach i dopracowanych detalach linia wzornicza będzie uroczą ozdobą stylowej łazienki. Subtelne i funkcjonalne dodatki tej 20-elementowej, zróżnicowanej kolekcji zwracają uwagę na piękno detalu i precyzję wykonania. Materiał, z którego zostały wykonane to mosiądz pokryty błyszczącym chromem oraz grube, piaskowane szkło.

Łazienka XXI wieku wymaga specjalnie dobranych dodatków. Przeważają w niej minimalistyczne, wręcz industrialne kształty. Nowoczesny klimat takiego pomieszczenia z pewnością podkreślą proste, surowe a zarazem dynamiczne formy budowane na planie kwadratu i prostokąta. Novatorre 9 to idealna kolekcja akcesoriów łazienkowych dedykowanych specjalnie dla takich wnętrz.

Akcesoria łazienkowe są często klamrą, która niejako spina designerską całość pomieszczenia. Od ich jakości, funkcjonalności i różnorodności, a przede wszystkim od wyrazistej charakterystyki wzorniczej zależy efekt końcowy, czyli aranżacja spójna stylistycznie lub nie. Akcesoria z kolekcji Novatorre 10 cechuje oryginalny design, dlatego można śmiało zestawiać jej elementy z armaturą, w której dominuje wyraźny motyw elipsy i spłaszczonego walca. Seria składa się z 12 mosiężnych elementów pokrytych błyszczącym chromem, połączonych z matowym szkłem.

Warto zaznaczyć, że firma FERRO udziela 15-letniej gwarancji na wszystkie akcesoria Novatorre.

Udekorowanie na święta łazienki swoich bliskich to doskonały pomysł na niebanalny prezent. Tak szeroka oferta akcesoriów pozwoli wybrać najbardziej odpowiednie, pasujące do danego wnętrza przedmioty. Funkcjonalne a jednocześnie atrakcyjne wzorniczo, znalezione obok łóżka, w skarpecie czy pod choinką z pewnością ucieszą każdego obdarowanego. A myślący praktycznie Św. Mikołaj może okazać się najbardziej oczekiwanym gościem nadchodzących Świąt.


FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX){jcomments on}