Minimalizm doceniony – Dobry Design 2012 dla serii Minimal Deante

Jury konkursu Dobry Design wyróżniło baterię łazienkową Minimal w kategorii Przestrzeń Łazienki. Jedną z wiodących serii marki Deante uznano za najciekawszy w swojej formie produkt wyposażenia i wystroju wnętrz. Nagrodzony projekt w pełni reprezentuje założenia organizatora – magazynu Dobrze Mieszkaj, który promuje produkty nieprzeciętne i nowatorskie.

Jurorzy docenili prostotę i elegancję wykonania produktu, który – jako pozbawiony zbędnych ozdobników – idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Geometryczne ksztalty armatury nadają łazience niepowtarzalnego charakteru, stanowiąc jednocześnie surowy, luksusowy akcent. Ostre linie, wyraźne łuki i równoległe płaszczyzny to cechy charakterystyczne minimalistycznego kierunku w dziedzinie wystroju wnętrz.

Projektenci Deante zachęcają do zestawiania serii Minimal z odważnymi aranżacjami w łazience i salonie kąpielowym. Umiejętne dobranie baterii do pozornie kontrastującego wnętrza może stworzyć modny efekt eklektyzmu i kontrolowanego chaosu.

Magazyn Dobrze Mieszkaj śledzi i promuje najnowsze trendy wnętrzarskie, za którymi od lat podąża także marka Deante. W konkursie na Dobry Design zasiada profesjonalne jury, złożone z opiniotwórczej grupy stu architektów i projektantów wnętrz. To pierwsza edycja rankingu, który szybko zyskał miano prestiżowego i wartego uwagi konkursu branżowego.


Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}