Na nowy rok szkolny… nowy dywan z Komfortu

Kończą się wakacje i już za kilka dni nasze dzieci rozpoczynają nowy rok szkolny lub przedszkolny. To idealny moment, aby przed ich powrotem z kolonii czy pobytu u dziadków zrobić im niespodziankę i zaczarować ich pokój nowym kolorowym dywanem. Zwłaszcza, że tylko do końca sierpnia w Sklepach Komfort można skorzystać z korzystnych rat 0%.

W ofercie Sklepów Komfort znajduje się szeroki wybór dywanów do pokoi dziecięcych. Wśród nich znajdziemy m.in. barwne dywany inspirujące do gier i zabaw na podłodze oraz sprężyste dywany z motywami bajkowymi. Idealnie sprawdzą się w pokojach najmłodszych, nie tylko jako doskonałe miejsce zabaw, ochrona przed zimnem i upadkami, ale przede wszystkim jako ozdoba podkreślająca dziecięcy wystrój wnętrza. Poniżej prezentujemy przykładowe propozycje oryginalnych wzorów dostępnych tylko w sieci Sklepów Komfort.

Dywany MYK i TOM – zaproszenie do gry
Dywany MYK i TOM utkane są w palecie 10 intensywnych kolorów. Ich wzory nawiązują do popularnych wśród dzieci gier: MYK inspirowany jest grą planszową, a TOM nawiązuje do gry w klasy. Dzięki nim pokój dziecięcy bez trudu stanie się miejscem świetnej zabawy.
Wykonane są w przędzy polipropylenowej (PP), która dzięki obróbce termicznej jest sprężysta, odporna na tarcie I ścieranie oraz łatwo się czyści. Dywany o wymiarach 160 x 120 cm dostępne są w Sklepach Komfort i na www.komfort.pl w cenie 329 zł.  

Dywany ROB i TED – w krainie pluszowego misia
ROB i TED do dywany dla miłośników pluszaków. Motywem przewodnim jest ukochany przez dzieci pluszowy miś – solo i w wersji XL (TED) lub w wesołej gromadce (ROB).
Oba dywany wykonane są z odpornej na ścieranie i tarcie oraz łatwiej w czyszczeniu przędzy polipropylenowej i objęte 2-letnią gwarancją producenta. Dywan TED ma wymiary 133 x 160 cm dostępny jest w cenie 149 zł. Nieco większy (160 x 220) ROB w Sklepach KOMFORT i na www.komfort.pl dostępny jest obecnie w promocyjnej cenie 249 zł.

Dywan GIRAFFE – w dziewczęcym kolorze
Dywan GIRAFFE z racji pięknej, intensywnej kolorystyki w odcieniach fioletu, różu i pomarańczy polecany jest do pokoi małych księżniczek. Wykonany z przędzy polipropylenowej. Wymiary 133 x 180 cm. Cena w Sklepach Komfort i na www.komfort.pl 229 zł.

Korzystne raty – ostatni dzwonek
Jeszcze  tylko do końca sierpnia br. Sklepy Komfort oferują atrakcyjny system ratalny. Raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów i prowizji obowiązują na cały asortyment. Klienci mogą skorzystać z oferty kredytowej na zakupy o wartości nawet do 20 tysięcy złotych. W zależności od preferencji kupującego kwota może zostać rozłożona na 10 lub 20 rat.Sklepy KOMFORT S.A., to sieć 108 sklepów detalicznych z artykułami wyposażenia wnętrz. Sklepy wyspecjalizowane są w sprzedaży paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych oraz drzwi. Klienci cenią markę za jakość obsługi, duży wybór produktów i atrakcyjność cenową. Sieć aktywnie rozwija ofertę usług, związanych z montażem i pielęgnacją pokryć podłogowych.
Od 2008 roku kanał sprzedaży w sklepach stacjonarnych uzupełniany jest przez sprzedaż online za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)