Nagroda dla Doppio VerdeLine w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2013”

Już po raz kolejny firma Ferro została nagrodzona w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”. Tym razem firma otrzymała wyróżnienie w kategorii zestawy prysznicowe za natrysk Doppio VerdeLine.

Doppio VerdeLine to przesuwny, 3-funkcyjny natrysk, który dzięki swej unikatowej konstrukcji gwarantuje 50% oszczędność zużycia wody – przez rączkę prysznicową przepływa jedynie 6,2 l wody na minutę /tradycyjny prysznic zużywa jej 12 l i więcej w ciągu minuty/.  Dodatkowo, trzyfunkcyjna rączka natrysku posiada funkcję ECO, która ogranicza wypływ wody do 1,5 l na minutę.  Urządzenie zaopatrzone zostało w system easy clean oraz użyteczną mydelniczkę. Doppio VerdeLine to najlepsza propozycja dla miłośników ekologii i praktycznych rozwiązań.

Celem zorganizowanego już po raz 12 konkursu „Łazienka – Wybór Roku” jest wyróżnienie najlepszych produktów wyposażenia łazienek na rynku polskim. Jury konkursu w skład, którego wchodzą między innymi architekci, projektanci i przedstawiciele salonów z wyposażeniem łazienkowym przy ocenie bierze pod uwagę przede wszystkim: walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność, zgodność z prawem obowiązującym na polskim rynku oraz relację ceny do jakości.

Uroczyste wręczenie nagród „Łazienka Wybór Roku 2013” odbyło się 25 marca 2013 roku w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX){jcomments on}