Nagroda w konkursie Medium LIDER INSTALACJI po raz trzeci dla FERRO!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma FERRO po raz kolejny otrzymała nagrodę w konkursie Medium LIDER INSTALACJI, tym razem w kategorii: Energooszczędność – technologie i produkty.

Wręczenie statuetek odbyło się 8 kwietnia 2014 r. w Centrum Konferencyjnym  Międzynarodowych Targów Poznańskich, na zakończenie II Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych zorganizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa. W imieniu firmy nagrodę odebrał Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Marketingu Zbigniew Gonsior.

Firma otrzymała tę zaszczytną nagrodę za baterie zmniejszające zużycie wody wykonane w nowatorskiej technologii VerdeLine , posiadające certyfikat EU Ecolabel . Baterie należące do kolekcji: Cassino VerdeLine, Veneto VerdeLine i Genova VerdeLine o maksymalnych przepływach od 4 do 6 litrów wody na minutę, wyposażone zostały w komponenty umożliwiające ponad 50% oszczędność wody i energii. Te ekologiczne baterie zaopatrzono w regulator ceramiczny z ogranicznikiem przepływu i systemem kontroli ciepłej wody oraz perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego easy clean. Baterie posiadają certyfikat EU Ecolabel PL/040/001/01, przyznany w kategorii Armatura sanitarna przez PCBiC.  Oznakowanie ekologiczne UE Ecolabel jest głównym oficjalnym europejskim wyróżnieniem przyznawanym wyrobom spełniającym wyższe normy środowiskowe.

Konkurs organizowany jest przez redakcję specjalistycznego, ogólnopolskiego miesięcznika „Rynek Instalacyjny”. Głównym celem Medium LIDER INSTALACJI jest promocja nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, ze szczególnym naciskiem na ich energooszczędność i oddziaływanie na środowisko naturalne. Produkty i rozwiązania oceniane są w pięciu kategoriach: marketing i rozwój rynkowy firmy, energooszczędność, odnawialne źródła energii, ogrzewnictwo, instalacje c.o. i c.w.u., wentylacja i klimatyzacja, woda i kanalizacja.

Ta zaszczytna nagroda cieszy tym bardziej, że przyznana została FERRO już po raz trzeci. W 2010 roku firma zdobyła I nagrodę miesięcznika „Rynek Instalacyjny” w kategorii: Woda i kanalizacja, a w 2012 roku otrzymała nagrodę główną w kategorii: Marketing i rozwój rynkowy firmy. Wyróżnienie  Medium LIDER INSTALACJI potwierdza dążenie firmy do odkrywania i realizacji innowacyjnych rozwiązań technologicznych, których celem jest ochrona środowiska naturalnego.


Bogusława Wiewiórowska-Paradowska, prezes Grupy Medium, wręcza nagrodę Zbigniewowi Gonsiorowi, Wiceprezesowi Zarządku FERRO S.A.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)
{jcomments on}