Natryski do naszych łazienek

Trudno jest dziś sobie wyobrazić nowoczesną łazienkę bez funkcjonalnego natrysku. Szybki prysznic coraz częściej, zwłaszcza rano gdy spieszymy się do pracy, zastępuje kąpiel, na przygotowanie której musimy poświęcić znacznie więcej czasu.

Praktyczny natrysk, komfortowy w użytkowaniu i oczywiście prezentujący się elegancko wśród mebli i innych łazienkowych sprzętów to bardzo istotny element aranżacji.

Oferta rynkowa dostarcza nam wielu atrakcyjnych propozycji, wśród których znajdziemy interesującą kolekcję zestawów natryskowych z deszczowniami firmy Ferro. Wszystkie wysokiej jakości, idealne dla współczesnych łazienek i wymagających klientów.

Jest wśród nich Costa, natryskowy zestaw z deszczownią o geometrycznej formie przeznaczony do baterii podtynkowej, który zaopatrzony został w metalowy drążek przesuwny, głowicę talerzową 200mm, jednofunkcyjną rączkę natrysku i system easy clean.

W zestawie natryskowym z deszczownią Alcata o minimalistycznym, uniwersalnym designie, oprócz kwadratowej głowicy talerzowej i sytemu easy clean zastosowano niezwykle praktyczny przełącznik deszczownia/natrysk. W Ponta geometryczna forma deszczowni i charakterystyczne wygięcie drążka będą doskonale prezentować się w łazienkach nowoczesnych. Zestaw ten posiada jednofunkcyjną rączkę natrysku, przełącznik deszczownia/natrysk oraz system easy clean.

Zestaw natryskowy z deszczownią do baterii natryskowej Ibiza ma piękny, opływowy kształt. Zaopatrzony został w 3-funkcyjną rączkę natrysku o strumieniach: deszcz, masaż, mieszany,  system easy clean, głowicę talerzową 200 mm i przełącznik deszczownia/natrysk.

Ciekawą propozycją Ferro są także eleganckie panele natryskowe Rimini i Garda. Te uniwersalne, praktyczne urządzenia posiadają pięć funkcji na rączce natrysku, co pozwala na wysoki komfort użytkowania, punktowy uchwyt rączki natrysku w przypadku Rimini oraz przesuwny uchwyt rączki natrysku u Gardy, a także przegubowy natrysk górny.

Na uwagę zasługują również funkcjonale zestawy podtynkowe Rotondo i Quadro. Rotondo to zestaw natryskowy o nowoczesnym designie. Posiada głowicą talerzową mosiężną 200 lub 220 mm z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego i strumieniem typu: deszcz. Jej okrągły kształt będzie doskonale prezentował się w klasycznych wnętrzach. Podtynkowy zestaw natryskowy Quadro 8” z głowicą talerzową mosiężną o geometrycznej formie i systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego jest idealny dla łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym.

Atrakcyjne wzorniczo, gwarantujące wysoki standard użytkowania natryski są dziś niezbędnym elementem wyposażenia domowego pokoju kąpielowego, bez względu na jego wielkość i wystrój. Ich zróżnicowane parametry i design sprawiają, iż każdy z nas bez trudu znajdzie urządzenie zgodne z indywidualnymi potrzebami i gustem, idealnie komponujące się z aranżacją łazienki.


Rimini- panel natryskowy z natryskiem punktowym 5 – funkcyjnym


Quadro 8 – zestaw natryskowy


Ponta – zestaw natryskowy z deszczownią


Ibiza – zestaw natryskowy z deszczownią do baterii natryskowej SET061.0


Alcata – zestaw natryskowy z deszczownią SET060_2.0

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)