Natryski punktowe praktyczne rozwiązania do łazienek z wanną

Do zapewnienia komfortu podczas kąpieli potrzebna jest nie tylko wygodna i przestronna wanna czy funkcjonalna bateria, ale także dobrze dobrany do nich praktyczny natrysk. Najlepiej, jeśli wąż natryskowy nie oplata baterii, a jest wraz z rączką umieszczony w dogodnym miejscu na ścianie. Wówczas, gdy tylko będziemy tego potrzebowali bez problemu sięgniemy po prysznic i łatwo odłożymy go na miejsce.

Doskonałą propozycją dla osób lubiących kąpiele w wannie są niezwykle praktyczne natryski punktowe. Mogą być jedno lub wielofunkcyjne, o różnych formach rączek, płaskich lub delikatnie uwypuklonych.  Przykłady takich natrysków znajdziemy w ofercie Ferro.

Znajdują się wśród nich poręczne i funkcjonalne natryski Mini Twist, Mini Fast i Mini Tempo pokryte chromowaną powłoką dostępne z metalowym wężem o długości 150 cm oraz statycznym lub regulowanym uchwytem montażowym. Ładnie wyprofilowane, wypukłe rączki natrysków posiadają od 2 do 7 funkcji prysznica, między innymi: deszcz, masaż, mieszany, lekki i rozproszony oraz system easy clean, dzięki któremu w prosty sposób pozbędziemy się osadów z kamienia wapiennego.

Do nowoczesnych wnętrz pasować będą eleganckie natryski o płaskich rączkach: 5-funkcyjny Sera ze strumieniami: deszcz, masaż, mieszany, lekki i mgła oraz 3-funkcyjny Sole o strumieniach: deszcz, masaż i mieszany. Oba wyposażono w system łatwego usuwania kamienia wapiennego.  

Jednopunktowe natryski są bardzo przydatne szczególnie w małych łazienkach, w których najczęściej trudno jest zapewnić użytkownikom odpowiedni komfort. Tu liczy się każda wolna przestrzeń, a znajdujące się w pomieszczeniu sprzęty powinny być tak rozmieszczone, aby dostęp do nich był łatwy a ich używanie wygodne.  


Ferro/Zestaw natryskowy punktowy MINI TWIST, rączka natrysku 6-funkcyjna_MINI_TWIST.0.


Ferro/Zestaw natryskowy punktowy MINI TEMPO, rączka natrysku 7-funkcyjna_MINI_TEMPO.0.


Ferro/Natrysk punktowy 5 – funkcyjny Sera


Ferro/Natrysk punktowy 3 – funkcyjny Sole

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)