Niezastąpiona w każdej łazience – bateria umywalkowa i bidetowa z rączką natrysku

Nowoczesna i funkcjonalna doskonała do wnętrza współczesnej łazienki. Bateria umywalkowa i bidetowa z rączką natrysku należąca do kolekcji Metalia 56 jest najlepszą propozycją dla zwolenników komfortu i praktycznych rozwiązań. To urządzenie wygodne i łatwe w użytkowaniu. Prosty sposób obsługi baterii zapewnia przycisk z funkcją auto-stop umieszczony w widocznym miejscu na rączce natrysku. Poprzez naciśnięcie przycisku możemy szybko zmienić przepływ wody z baterii na natrysk.

Bateria umywalkowa i bidetowa z rączką natrysku z powodzeniem zastępuje łazienkowy bidet, uwalniając tym samym część przestrzeni pomieszczenia, dla np. niezbędnych sprzętów czy dodatków dekoracyjnych. To także niezastąpione urządzenie wielofunkcyjne – pomoże umyć włosy, latem schłodzić zmęczone upałem stopy, a podczas domowych porządków sprawi, że bez problemu napełnimy wodą duże pojemniki.

Ta niezwykle funkcjonalna bateria to również przykład atrakcyjnego designu. Zwarta, surowa forma baterii o odpowiednich proporcjach doskonale komponuje się z umywalką o miękkiej plastycznej linii.  Niewielka nablatowa umywalka o finezyjnym kształcie, posadowiona na drewnianym blacie, spod którego wyglądają wiklinowe koszyki na niezbędne akcesoria, wyłożone dekoracyjną, białą serwetą stanowią najlepsze aranżacyjne tło dla tej eleganckiej baterii.

Urządzona w naturalnym, klasycznym stylu łazienka, w której przeważają ciepłe odcienie beżu i bieli, a także nawiązujące do świata przyrody dodatki, jak choćby uroczy bambusowy dozownik na mydło czy kubek na szczoteczki, a także wazon na łazienkowe kwiaty to prostota aranżacji i harmonia form zamknięte w niewielkiej przestrzeni tej minimalistycznej, współczesnej łazienki.

Produkty Ferro na zdjęciu:

Akcesoria bambusowe – Dozownik na mydło
Akcesoria bambusowe – Kubek na szczoteczki
Metalia 56 – Bateria umywalkowa i bidetowa z rączką natrysku

 

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX){jcomments on}