Niezwykli kibice na PGE Narodowym

W sobotę na PGE Narodowym w Warszawie Polska wygrała z Danią 3:2 w drugim meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Na Stadionie Narodowym zebrało się 58 tysięcy kibiców, a wśród nich reprezentanci Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu (pow. tarnobrzeski).

Podopieczni placówki wraz ze swoimi opiekunami zasiedli w ubiegłą sobotę na trybunach PGE Narodowy, aby wspólnie z tłumem kibiców dopingować Orłom w drodze po zwycięstwo. Bilety na to wydarzenie przekazała firma WIŚNIOWSKI. Były one nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca we wrześniowym VI Turnieju Piłkarski Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, który rozegrano w Tarnobrzegu. Dla zwycięzców, którymi okazali się podopieczni ze Skopania, możliwość wyjazdu na mecz Reprezentacji to ogromne przeżycie i niekiedy spełnienie marzeń.

„Wszystko możemy określić jednym słowem – MEGA! Dzięki firmie WIŚNIOWSKI mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu. To był piękny mecz, który dostarczył nam wszystkim niesamowitych emocji. Dodatkowo była to cenna lekcja patriotyzmu. To wydarzenie będziemy wspominać jeszcze przez długi czas.” – podkreśla Damian Szwagierczak dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu.

Piętnastoosobowa delegacja ze Skopania rozwiesiła na trybunie stadionu flagę z nazwą placówki oraz logotypem firmy WIŚNIOWSKI jako sponsora biletów. W ten sposób chcieli podziękować za otrzymane dotychczas wsparcie. Na ręce reprezentantów firmy WIŚNIOWSKI przekazali też własnoręcznie wykonane trofeum piłkarskie.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl