Nowa formuła Sopro podczas MUREXPO

W dniach 12.04.-14.04.2013 r. na warszawskim Torwarze odbyły się Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO oraz Targi Modne Wnętrze. Ponad  6 000 zwiedzających miało do wyboru stoiska wystawiennicze prezentujące produkty bądź też ich rozwiązania systemowe.

Sopro od lat jest pionierem edukacji na europejskim rynku budowlanym, dlatego nie mogło jej zabraknąć podczas dni targowych MUREXPO. W oryginalny a zarazem  zabawny sposób firma zaciekawiła każdego zwiedzającego. Sopro zaaranżowało występ Mima, który skutecznie przyciągał zainteresowanych gości. Bez wątpienia dodatkowym atutem było bezpośrednie doradztwo w zakresie zastosowania technologii Sopro. Pod okiem specjalisty udzielającego porad i wskazówek zwiedzający mieli możliwość zapoznania się z systemami tarasowo-balkonowymi czy też poznania produktów wykorzystywanych do wspomnianych rozwiązań. 

Nietuzinkowa forma prezentacji  i miła atmosfera została doceniona przez zwiedzających. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, począwszy od dzieci zabawianych przez Mima po dorosłych, potencjalnych klientów poszukujących, bądź odpowiednich produktów, bądź też pełnych rozwiązań systemowych do swoich mieszkań lub domów.

Sopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX){jcomments on}