Nowa inwestycja UBM w Bielanach Wrocławskich

Ogrody Bielańskie to luksusowy projekt mieszkaniowy realizowany w pobliżu Wrocławia przez spółkę UBM. Inwestycja docelowo będzie składać się z 54 mieszkań o powierzchni od 40 do 130 m kw. Pierwszy z pięciu budynków, w którym znajdzie się 9 lokali, zostanie ukończony już w III kwartale 2010 roku.

Inwestycja jest zlokalizowana w miejscowości Bielany Wrocławskie, zaledwie 10 km od centrum Wrocławia. Dogodne połączenie z miastem zapewniają regularnie kursujące autobusy miejskie i podmiejskie. Dla poruszających się samochodami, istotną zaletą będzie bliskość dojazdu do autostrady A4 oraz na trasy prowadzące do Wałbrzycha i Kłodzka.

Nowa inwestycja UBM w Bielanach Wrocławskich

Osiedle zostało wyposażone w szereg udogodnień m.in. w niezależny od ciepłowni miejskiej, lokalny system ogrzewania oraz system monitorujący inwestycję. Parkingi znajdują się w podziemnym garażu i są skomunikowane z każdym budynkiem za pomocą cichych, szybkobieżnych wind. Takie rozwiązanie wyeliminuje hałas oraz zapewni komfort mieszkańcom. Inwestor zadbał o bezpieczeństwo lokatorów, zapewniając ogrodzenie systemowe zarówno osiedla jak i ogródków. Mieszkania na parterze zostaną dodatkowo  wyposażone w zewnętrzne rolety zabezpieczające. Kolejnym udogodnieniem będzie bezpłatny dostęp do Internetu, z którego mieszkańcy będą mogli korzystać przez okres 12 miesięcy.

Okolicę osiedla stanowi niska zabudowa o charakterze willowym. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się ośrodki rekreacyjne, Centrum Handlowe Bielany, a także banki, apteki i  przychodnia lekarska. W Bielanach działają dwa przedszkola oraz Zespół Szkół łączący szkołę podstawową i gimnazjum. Ogrody Bielańskie to wyjątkowo zielone osiedle, gwarantujące ciszę i spokój, przy jednoczesnej bliskości dużego, ciągle rozwijającego się miasta. Chwile wytchnienia zapewnią przynależące do mieszkań parterowych ogrody, a na wyższych kondygnacjach przestrzenne tarasy i balkony.     

Firma UBM działa na polskim rynku od 1993 roku. Projektuje i realizuje duże i prestiżowe inwestycje. Wśród nich zarówno projekty biurowe – m. in. największy park biznesu w Polsce – Poleczki Business Park, jak i mieszkaniowe – ekologiczne osiedle Oaza Kampinos w pobliżu Warszawy oraz Villa Galicja w Krakowie. W swoim portfolio posiada również inwestycje hotelowe: w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

UBM /18 listopada 2009
{jcomments on}